Piękna, utalentowana, bogata i uwielbiana przez miliony na całym świecie – mogłoby się wydawać, że życie Seleny Gomez jest usłane różami. Niestety, artystka to kolejny, smutny przykład gwiazdy, która nie poradziła sobie z ogromnym ciężarem sławy.

Selena Gomez już tak nie wygląda. Artystka nie przestaje eksperymentować z wizerunkiem

Sława w młodym wieku

Aktorka i piosenkarka dorastała na oczach milionów, które z zainteresowaniem śledziły każdy jej ruch. Zupełnie obdarta z prywatności dziewczyna przypłaciła to poważnymi problemami psychicznymi – gwiazda od lat zmaga się z depresją, a jej stan dodatkowo pogorszył burzliwy związek z bożyszczem nastolatek Justinem Bieberem.

Justin Bieber — wygląda coraz gorzej?

Toksyczny związek

Pod presją matki Gomez zakończyła toksyczny związek na początku 2018 roku i wydawało się, że wszystko wraca na dobre tory. Niestety jej kondycję pogorszyła poważna choroba. Artystka zachorowała na toczeń, który doprowadził do wyniszczenia jej organizmu, a gwiazda musiała poddać się operacji przeszczepienia nerki.

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Od tamtej pory poświęcała się przede wszystkim sobie, nie angażując się w żadne bliższe relacje z mężczyznami, a fani z ulgą podziwiali rozkwitającą na nowo idolkę.

Niestety, najnowsze zdjęcie po raz kolejny wzbudziło ich niepokój.

Selena Gomez bez makijażu i w skromnej fryzurze zapomina o Justinie Bieberze

Gwiazda podzieliła się w sieci szczerą fotografią, na której leży w łóżku przykryta kocem aż po samą szyję, bez makijażu, z rozczochraną fryzurą. Zdjęcie podpisała wymownym: to ja, cały czas.

Podpis dosłownie wstrząsnął fanami, którzy martwią się, że ich idolka ponownie zmaga się z depresją. Podejrzewają, że gorsze samopoczucie gwiazdy wiąże się ze ślubem jej byłego.

Hailey Baldwin i jej welon. Zapoczątkuje nową modę ślubną?

Ślub Biebera

Justin Bieber po zerwaniu z Gomez związał się bowiem z modelką Hailey Baldwin. Para odważyła się nawet pójść o krok dalej i stanęła na ślubnym kobiercu. W miniony weekend zakochani po raz drugi powiedzieli sobie tak na oczach licznych gości – rodziny, przyjaciół i celebrytów, czyniąc ceremonię prawdziwie medialnym wydarzeniem.

Selena Gomez znowu eksperymentuje z włosami. To dobra zmiana?

Jak myślicie, to tylko jesienna chandra, czy Gomez faktycznie nie może zapomnieć o swojej dawnej miłości?