Selena Gomez jest teraz w naprawdę dobrej kondycji. Artystka po przerwie znów znalazła się na szczycie za sprawą nowych singli Love You To Lose Me i Look at Her Now, które zdaniem fanów, mają być rozliczeniem się z przeszłością i podsumowaniem związku z Justinem Bieberem.

Seksowna Selena Gomez w garniturze. Dawno nie wyglądała TAK dobrze!

Postanowiła też otwarcie opowiedzieć o fali krytyki, która dotknęła ją z powodu wahań jej wagi. Przypomnijmy, Gomez od lat zmaga się z depresją. Choruje także na toczeń, przez który musiała poddać się przeszczepowi nerki. To wszystko spowodowało, że piosenkarka przybrała na wadze, za co spotkała ją ogromna fala hejtu.

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Doświadczyłam tego (body shaming’u), kiedy po raz pierwszy przybrałam na wadze. (…) To przez leki, które muszę brać do końca życia — szczerze mówiąc, to zależy nawet od miesiąca. To wtedy naprawdę zauważyłam, że ludzie zaczęli mnie za to atakować – wyjawiła.

Szczerze wyznała też, że złośliwe komentarze naprawdę odbiły piętno na jej zdrowiu psychicznym – to był dla mnie trudny czas. Myślę, że wtedy naprawdę mnie to zniszczyło.

Jednak jak zaznacza, teraz jest naprawdę zadowolona ze swojego życia i nie czuje potrzeby dzielenia się w sieci wszystkim, w celu uzyskania akceptacji innych.

I dodała – bycie wrażliwym jest siłą a nie słabością. 

View this post on Instagram

Love this quote from episode 8! Link in Bio to watch.

A post shared by Raquelle Stevens (@raquellestevens) on