Selena Gomez przechodzi poważne zmiany w swoim życiu. W wieku 28 lat, po ciężarze globalnej pandemii, nagłej chęci wypowiadania się na temat polityki i ogólnym szeregu niepokojów dotyczących stanu świata, Gomez ujawniła Vogue, że postanowiła usunąć się z mediów społecznościowych (pamiętajmy, że jej asystentka wciąż publikuje zdjęcia w jej imieniu). Rzekomo przestała korzystać z mediów społecznościowych samodzielnie.

Selena Gomez w bikini bez retuszu. Jest dumna ze swojej figury

„Obudziłam się pewnego ranka i spojrzałam na Instagram. Byłam zmęczona czytaniem tych okropnych rzeczy. Byłam zmęczona oglądaniem życia innych ludzi. Decyzja ta dała mi natychmiastową wolność”, powiedziała w jednym z wywiadów.
Gomez przez ostatnie kilka lat była dość cicha, a cisza ta przeciągnęła się poza brak obecności w mediach społecznościowych. Chociaż wystąpiła w serialu HBO Max, który był zabawnym oddechem zarówno dla niej, jak i dla widzów, była wyraźnie nieobecna w świecie muzyki. Taka postawa skłoniła wielu internautów do kwestionowania jej planów co do przyszłej obecności w przemyśle muzycznym.

Selena Gomez odejdzie z branży muzycznej?

Fani Seleny Gomez wiedzą, że zawsze łączyła ją burzliwa relacja ze sławą i obcowaniem z opinią publiczną. Gomez miała koszmarne doświadczenie z paparazzi już w wieku 15 lat, które przez lata nie dawało jej spokoju. Frustracje związane z natarczywą publicznością rozszerzyły się na karierę muzyczną. Według Seleny miało się to przełożyć na pobłażliwe traktowanie jej, jako muzyka. „Trudno jest robić muzykę, kiedy ludzie niekoniecznie traktują cię poważnie”, powiedziała wywiadzie dl Vogue. „Myślę jednak, że jest wielu ludzi, którym podoba się moja muzyka i dlatego kontynuuję karierę. Następnym razem, gdy zrobię album, wszystko będzie już inaczej”, dodała.

Następnie powiedziała coś, co doprowadziło do pozornie niekończących się plotek o jej muzycznej przyszłości. „Chcę spróbować jeszcze raz, zanim przejdę na emeryturę”, ujawniła, omawiając wyzwania, których doświadcza jako piosenkarka.

Anna Cieślak i Edward Miszczak nie chcieli prezentów ślubnych. Starakowie nie posłuchali prośby

 

Sonda

Selena Gomez

Jesteś fanką/fanem Seleny Gomez?