Gwiazda, która może cieszyć się mianem jednej z najbardziej lubianych artystek na świecie, lata od debiutu wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie. I chociaż sama nie zabiega o uwagę, każdy jej ruch jest uważnie śledzony i szeroko komentowany w mediach.

Teraz znów zwróciły się na nią oczy całego świata.

Selena Gomez pogrążona w depresji? Jej wygląd zaniepokoił fanów

Wszystko przez drugi ślub jej byłego chłopaka, Justina Biebera i przygnębiającego selfie Gomez, które udostępniła zaraz potem. Fani obawiali się, że artystka znów pogrążyła się w depresji, nie mogąc pogodzić się ze stratą ukochanego.

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Zdjęcia zrobione przez paparazzi wydają się jednak mówić coś innego. Najpierw przyłapali ją pod domem Nialla Horana, jej domniemanego chłopaka, a teraz udało im się sfotografować artystkę podczas wyjścia z przyjaciółmi.

Hailey Bieber miała 3 suknie ślubne! Ostatnia z nich to prawdziwe dzieło sztuki

Na najnowszych zdjęciach Gomez nie wygląda na załamaną, a wręcz przeciwnie. Piosenkarka wyglądała naprawdę dobrze, a jej stylizacja przywiodła fanom na myśl inną celebrytkę. Obcisły top i szerokie, ortalionowe spodnie z kieszeniami założone do szpilek to trend, który od dłuższego czasu lansuje Kim Kardashian. I faktycznie, Gomez łudząco przypominała najsławniejszą celebrytkę USA.

Justin Bieber — wygląda coraz gorzej?

Uwagę zwracała też jej nowa fryzura. Artystka ponownie doczepiła włosy i związała je w klasycznego warkocza.

Vanessa Hudgens przyłapana bez makijażu! Szok!

Trzeba przyznać, że w tym wydaniu prezentowała się naprawdę seksownie. Wielu fanów jednak uważa, że nie pasuje jej taki styl, a spodnie otwarcie nazywają modowym koszmarem.