Instagram i YouTube są prawdziwą skarbnicą inspiracji dla fanek makijażu, manicure czy mody. Możemy tam znaleźć nie tylko pomysły na stylizacje, nowy mani, czy fryzury, ale także wiele urodowych tutoriali, które krok po kroku pokazują nam, jak wykonać np. spektakularny makijaż.

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Niezwykłą popularnością cieszą się szczególnie krótkie videa, które przedstawiają nam banalne, ale efektowne triki. Niestety, w rzeczywistości okazują się one znacznie trudniejsze, niż przedstawiają to Instagramerki, a przekonała się o tym sama Selena Gomez.

Instagram KONTRA rzeczywistość. Modelka pokazuje, jak powstają jej genialne zdjęcia

Gwiazda rzadko stylizuje się sama, a o jej wygląd dba cały sztab profesjonalistów, dzięki czemu zawsze prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Jak się jednak okazuje, zdarzają się dni, podczas których wokalistka lubi pozwolić sobie na odrobinę luzu, biorąc sprawy we własne ręce.

Seksowna Selena Gomez w garniturze. Dawno nie wyglądała TAK dobrze!

Tak stało się i tym razem. Gomez, która znów wróciła do długich włosów, postanowiła skorzystać z jednego z najczęściej polecanych trików na spektakularne beach waves, a efektami podzieliła się w uroczym video w mediach społecznościowych. Na filmie widzimy Gomez tuż po przebudzeniu w luźnej piżamce i bez grama makijażu na twarzy. Jednak największą uwagę przykuwała jej fryzura — ogromny, niechlujny warkocz opadający na bok, związany niebieską frotką.

Ten trik pomoże ci uniknąć efektu przerysowanych brwi

Jak wyjaśniła to właśnie element triku, który zdecydowała się wypróbować. Polega on na zapleceniu warkocza głową do dołu, uprzednio delikatnie tapirując włosy. Z taką fryzurą kładziemy się spać, a następnego dnia po rozpuszczeniu i przeczesaniu palcami włosy mają zachwycać objętością i idealnym skrętem włosów – a przynajmniej tak wygląda to w wykonaniu Instagramerek.

W przypadku Gomez było zgoła inaczej, a sama wokalistka nie była zadowolona z efektu. Włosy faktycznie były pokręcone, jednak znacznie bardziej przypominały niechlujnie odgniecione strąki niż efektowną fryzurę z Instagrama.

Wokalistka skomentowała to skromnym, ale jakże wymownym – smh.

Naprawdę aż tak źle?