Skromna Selena Gomez na pierwszy rzut oka nie wygląda na wielką fankę tatuaży. Jak się jednak okazuje, ma ich naprawdę wiele, a do jej kolekcji właśnie dołączyło kolejne dzieło.

Tatuaże Seleny Gomez. Ma ich naprawdę wiele!

Gomez zdecydowała się na kolejny już tatuaż przyjaźni. Razem z Julią Michaels, piosenkarką i autorką tekstów, zrobiły sobie pasujące tatuaże, które mają symbolizować łączącą ich więź. Jak donoszą bowiem amerykańskie media, od pewnego czasu wokalistki stały się nierozłączne, starając się spędzać ze sobą każdą chwilę.

Selena Gomez w obcisłym stroju kąpielowym. Zupełnie wyzbyła się kompleksów

Gomez udostępniła nawet zdjęcia z imprezy urodzinowej Michaels, opisując je wymownym Moja miłość, moje serce, moja dusza @juliamiacheals.

View this post on Instagram

My love, my heart and my soul @juliamichaels 🖤

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Co więcej, wokalistki nagrały nawet razem utwór Anxiety, a podczas wspólnego występu nie szczędziły sobie czułych gestów.

Hailey Bieber idzie w ślady Justina. Spójrzcie na jej piękne tatuaże

Tatuaże mogliśmy podziwiać na InstaStory Gomez, która udostępniła zdjęcie swojej dłoni, z dopiero co wytatuowaną na niej strzałką. Podpisała je: Moja strzała zawsze wskazuje na ciebie.

Animals tattoo: przepiękne inspiracje na minimalistyczny tatuaż

Zachowanie Gomez spowodowało wiele spekulacji. Jej fani snują domysły, że rozczarowana nieudanymi dotąd związkami z Justinem Bieberem, czy The Weeknd, mogła zmienić orientację.

Jak myślicie? To naprawdę coś więcej niż tylko przyjaźń?