Od ostatniego odcinka minęło… 17 lat, teraz już wiemy, że kultowy serial „Seks w wielkim mieście” ponownie zawita na ekrany. W sieci pojawił się pierwszy teaser kontynuacji produkcji zatytułowany – „And Just Like That”.

Prawda na temat relacji Kate Middleton i Camilli Parker Bowles

Co słychać u Carrie Bradshaw?

Podczas tegorocznej gali nagród Grammy HBO Max przedstawiło listę produkcji, które wkrótce ukażą się na platformie streamingowej. Wśród wyczekiwanych tytułów nie zabrakło wracającego po… 17 latach „Seksu w wielkim mieście”. W „And Just Like That” znów będziemy mogli śledzić losy głównej bohaterki — Carrie Bradshaw. Na krótkiej zajawce widać również inne seriale, które pojawią się na ekranie – „Plotkara”, „Sukcesja”, „Euforia” czy „Peacemaker”. W kilkusekundowym materiale o „And Just Like That” możemy zobaczyć słynną paczkę przyjaciółek — Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), Mirandę Hobbes (Cynthia Nixon) i Charlotte York — w tej roli Kristin Davis.

W popularnym serialu zabraknie niestety Samanthy Jones, której postać odgrywała Kim Cattrall. Aktorka nie zdecydowała się dołączyć do obsady „And Just Like That”. Przyjaciółki znów przemierzają ulice Nowego Jorku i korzystają z uroków życia codziennego. Prace na planie już ruszyły. Swoimi spostrzeżeniami podzieliła się na Instagramie S.J. Parker, która zamieściła fragment scenariusza oraz zdradziła tytuł pierwszego odcinka – „Hello It’s Me”.

Kiedy pojawi się „And Just Like That”?

„Seks w wielkim mieście” kontynuowany jako „And Just Like That” pojawi się na HBO Max w formie 10 odcinków po 30 minut. Reżyserem jest Michael Patrick King, który odpowiadał za kilka części oryginału oraz dwie wersje filmowe. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery serialu.