Lady Gaga to królowa odważnych metamorfoz. Jest znana z wyrazistych makijaży i oryginalnych metamorfoz. Nad jej wizerunkiem pracuje sztab specjalistów, a jeden z nich, James Vincent, zdecydował się zdradzić kilka sekretów, które dotyczą pielęgnacyjnej rutyny. Makijażysta powiedział też o pewnej obsesji piosenkarki. Okazuje się, że Lady Gaga ma własny sposób na to, by jej rzęsy zawsze wyglądały rewelacyjnie.

Lady Gaga w najbardziej popularnym kolorze włosów ogłoszonym na Pinterescie!

Makijażysta przez wiele lat współpracował z piosenkarką więc postanowił opowiedzieć nieco więcej o jej codziennych sposobach dbania o urodę. W rozmowie z zagranicznym portalem Purewow zdradził jakie są jej ulubione kosmetyki. Oto produkty, z którymi nigdy się nie rozstaje:

Mgiełka do twarzy – to kosmetyk, który zawsze ma przy sobie. Makijażysta zdradził pewien trik, który zawsze stosował pracując z gwiazdą. Przed nałożeniem makijażu, zawsze używał mgiełki jako produkty przygotowującego skórę. W pielęgnacji skóry uwielbiam proste formuły. Wierzę w to, że niektóre sposoby stosowane przez kobiety z pokolenia na pokolenie, dają najlepszy efekt.

Makijażowe triki, które każda z nas powinna znać

To nie jedyny produkt, którego często używa, kiedy współpracuje z gwiazdą. Okazuje się, że Lady Gaga uwielbia mocno podkręcone, długie rzęsy, a jednym z jej ulubionych sposobów na stworzenie tego efektu jest… użycie zalotki. Metoda, która sprawdza się od wielu lat jest stosowana do dziś w Hollywood.