Gwiazdy niekoniecznie mają monopol na urodę i wiedzę o niej, ale pracując z najlepszymi specjalistami w dziedzinie piękna, mogą się wiele nauczyć. Każda aktorka, modelka czy piosenkarka zbiera zatem swoje magiczne sztuczki. Zeberka ma dla Was kilka ciekawych sposobów:

 

Rachel Nichols:

„Nauczyłam się, że gdy spieszysz się i możesz wybrać tylko jeden element makijażu, warto postawić na szminkę w intensywnym kolorze. Mocno podkreślone usta odciągną uwagę od nieumalowanych oczu i nadadzą twarzy świeżości.”

 

Kristen Bell

„Moja makijażystka, Simone Gegal, naczyła mnie, aby nakładać mascarę wzdłuż linii rzęsz za pomocą skośnego pędzelka do brwi. To pomaga pięknie podkreślić oko.”

 

AnnaLynne McCord

„Długo nie mogłam pogodzić się ze swoimi włosami, ale ktoś namówił mnie, bym zaczęła stosować kosmetyki, które zawierają sól morską. To pomaga kontrolować ich skręt.”

 

Cindy Crawford

„Nie kupuję wód termalnych w sprayu. Stosuję własną mgiełkę – mieszam tłuste mleko i wodę, którą spryskuję skórę w ciągu dnia. Znakomicie nawilża i odświeża.”

 

Julia Roberts

„Moczę swoje paznokcie w oliwie. To wzmacnia paznokcie, odżywia je, wygładza skórę i sprawia, że suche skórki są niewidoczne.”

 

Nicole Kidman (cytat pochodzi z czasów, kiedy nosiła rude włosy)

„Zamiast wymyślnych szamponów stoduję naturalny kosmetyk – sok z czarnej porzeczki. Płuczę nim włosy, dzięki czemu mają piękny odcień.”