Już niebawem do biblioteki HBO trafi nowy sezon serialu „And Just Like That…”. Spin-off kultowego „Seksu w wielkim mieście” opowiada o losach kobiet, które dwie dekady później nadal mieszkają w Nowym Jorku, mają własne rodziny i pozostają ze sobą w bliskich relacjach. Oprócz Charlotte, która w fabule została wysłana do Londynu, po sprzeczce z Carrie. Fani serialu bardzo żałowali, że barwna postać, w którą wcielała się niegdyś aktorka Kim Cattrall nie pojawiła się przed kamerą.

Spór między Kim Cattrall i Sarą Jessicą Parker

Okazuje się, że aktorki Kim Cattrall oraz Sarah Jessica Parker mają napięte stosunki poza planem filmowym. Serialowa Charlotte, mimo wcześniejszych zaprzeczeń, zgodziła się pojawić w 2. sezonie „And Just Like That…” jednak scena została nagrana z dala od aktorek i ekipy filmowej. Powodem prawdopodobnie była chęć uniknięcia spotkania z resztą obsady, a w szczególności z Jessicą Parker. Według „The Daily Mail” scenarzyści rozwiązali kwestię sporu w dyplomatyczny sposób – dawne przyjaciółki  mają skontaktować się ze sobą za pośrednictwem telefonu i odbyć ze sobą krótką rozmowę.

Burzliwie na planie „And just like that”. Serialowa Samantha i Carrie nadal trwają w konflikcie. Kto ma rację?

„And Just Like That…” sezon 2: serialowa Carrie o powrocie Charlotte

Sarah Jessica Parker w jednym z najnowszych wywiadów dla „The Daily Mail” odniosła się do kwestii aktorów, którzy pojawią się w 2. sezonie „And Just Like That” – chodzi o Kim Kattal oraz Aidana Shawa. „Byliśmy naprawdę bardzo rozważni, jeśli chodzi o to, jak podeszliśmy do tych postaci oraz sposobów, w jakie zaprosiliśmy aktorów z powrotem. To było naprawdę zabawne i ekscytujące, a na pewno nostalgiczne. Ale myślę, że to coś więcej, to dużo radości”.

W serialu „And Just Like That” przywrócono kultową stylizację Carrie

Scena z Samanthą pojawi się w ostatnim odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w sierpniu 2023 roku.