Sara Boruc (35 l.) pokazała na Instagramie, jak wygląda jej forma podczas domowej kwarantanny. Celebrytka jest mamą trójki dzieci a ma płaski brzuch i wyćwiczone mięśnie – jak ona to robi?

Sara Boruc pokazuje umięśniony brzuch

Sara Boruc chętnie pokazuje na Instagramie (gdzie śledzi ją 417 tys. Internautów) urywki ze swojego życia. Żona Artura Boruca najczęściej publikuje fotografie swoich stylizacji, albo zdjęcia pociech – ale coraz częściej pokazuje, jak wygląda jej forma. Celebrytka nie obija się na kwarantannie i w dalszym ciągu trzyma się zdrowego żywienia, czego widać efekty.

Sara Boruc promuje debiutancki singiel i zachwyca modną fryzurą (FOTO)

Brzuch Sary robi naprawdę duże wrażenie, jest płaski i ma wyraźnie zaznaczone mięśnie. Widać, że celebrytka musiała poświęcić sporo czasu na siłowni, żeby tak wyglądać. Czy może są to dobre geny?

Mama trójki dzieci jest zasypywana przez internautki pytaniami na temat wymiarów i wagi. Boruc przyznała w jednym z wideo na Instagramie, że nie jest na żadnej diecie. Pilnuje, by jeść regularnie i przede wszystkim zdrowo. Urozmaica swoje posiłki, żeby nie było nudy, ale zawsze stawia na dobrej jakości produkty. Jej dieta zawiera dużo owoców i warzyw.

Fani pod zdjęciem zachwycili się jej figurą i przyznali, że Sara jest dla nich motywacją. Dopytywali, jakie ćwiczenia wykonuje, by mieć taki brzuch.

Jak dzisiaj trenowałem to mialam Ciebie przed oczami i tylko dlatego dotrwałam do końca.

No way! Trójka dzieci i taki brzuch! Motywujesz Saro.

Wow! Jakie abs. 

Ale forma, zazdroszczę – czytamy niektóre z komentarzy pod zdjęciem

A Wy, co uważacie o figurze Sary?

Nie można jej odmówić tego, że wygląda świetnie.

scena z: Sara Boruc, SK:, , fot. Niemiec/AKPA źródło: AKPA
scena z: Sara Boruc, Artur Boruc, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA źródło: AKPA