Sam Smith jakiś czas temu zdobył się na szczere wyznanie o swojej seksualności. Muzyk w poruszającym wywiadzie powiedział, że nigdy nie czuł się ani mężczyzną, ani kobietą, przez co długo zmagał się z depresją i problemem z samoakceptacją.

Sam Smith z perfekcyjną kreską na oku! Pasuje mu?

Od tamtej pory przestał tłumić w sobie emocje, stopniowo uzupełniając swoje stylizacje o kobiece dodatki – kolczyki, czy makijaż. Teraz muzyk odważył się pójść o krok dalej.

Dysfunkcja seksualna może być przyczyną prób samobójczych

Smith pojawił się na gali GQ Awards w klasycznym czarnym garniturze, który uzupełnił botkami na obcasie. Wzbudził tym wielkie poruszenie, skupiając na sobie uwagę paparazzi.

Jak sam wyznał w social mediach, gdzie zamieścił fotografię swoich butów, było to dla niego naprawdę przełomowe wydarzenie.

Dzisiejszej nocy po raz pierwszy założyłem obcasy na rozdanie nagród. Właśnie dotarłem do domu ze wspaniałego wydarzenia i idąc do frontowych drzwi mojego domu, wsłuchiwałem się w stukot moich butów. Pomyślałem wtedy „K**** TAK!!”. Był czas, kiedy myślałem, że nigdy nie będę w stanie pokazać prawdziwego siebie branży, czy komukolwiek. To jest naprawdę wspaniałe uczucie i chciałem się nim z wami podzielić (…)

Post zdobył wiele pozytywnych komentarzy, zarówno od fanów, jak i osób z branży muzycznej, w tym Demi Lovato:

Jestem z ciebie taka dumna 😊

Trzeba przyznać, że muzyk prezentował się naprawdę stylowo, a tym gestem z pewnością pomógł wielu osobom, które podobnie jak on, mają problem z zaakceptowaniem siebie.

Ada Fijał o samoakceptacji

Brawa za odwagę?