Sam Smith to jeden z najzdolniejszych wokalistów młodego pokolenia. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród – nagrody Grammy, Złotego Globa, a nawet Oscara. Prywatnie jest homoseksualistą, identyfikującym się jako osoba z brakiem tożsamości płciowej.

Sam Smith uwielbia bawić się modą, a jego stylizacje zawsze są przemyślane i oryginalne. Mimo ogromnego talentu, licznych sukcesów na swoim koncie i milionów fanów na całym świecie, przyznaje, że wciąż ma problem z akceptacją swojego ciała.

CI MĘŻCZYŹNI SIĘ MALUJĄ! ROBIĄ TO LEPIEJ NIŻ NIEJEDNA KOBIETA

W szczerej rozmowie z Jameelą Jamil przyznał, że od dziecka miał problemy z akceptacją swojego ciała i swojej płci. I do dzisiaj nie czuje się ani kobietą, ani mężczyzną a po prostu sobą. Dlatego często swoje stylizacje wzbogaca kobiecymi akcentami – decydując się na kolczyki, buty na obcasie, czy makijaż.

Ostatnio zaprezentował się z kreską na oku wykonaną eyelinerem. Za look odpowiadała makijażystka Kim Kiefer. Jak napisała na swoim Instagramie, razem z Samem chcieli przygotować coś zabawnego na Paradę Równości. Wybrali elegancką, klasyczną kreskę na oku i bez względu co na ten temat myślicie – naszym zdaniem artysta wyglądał naprawdę świetnie. A swoją odwagą i szczerością, pomaga wielu podobnym mu osobom, które również mają problem z samoakceptacją.