Salma Hayek opublikowała na swoim instagramowym koncie piękne zdjęcie, na którym pozuje w naturalnej wersji. Jeden z fanów zarzucił aktorce, że wygląda niekorzystnie, ponieważ… przesadziła z botoksem. Gwiazda przygotowała świetną ripostę!

Salma Hayek wypoczywa na wakacjach. Wygląda pięknie bez makijażu!

Aktorka nie raz udowodniła już, że jest zwolenniczką naturalności, a jej podejście do medycyny estetycznej jest raczej mocno sceptyczne. Salma Hayek akceptuje oznaki starości i nie jest zainteresowana poprawianiem urody i korzystaniem z usług medycyny estetycznej.

Salma Hayek o medycynie estetycznej

Gwiazda zdecydowała się na jeden, mały wyjątek. Aby lepiej przygotować się do roli właścicielki salonu kosmetycznego w filmie Like a Boss, Salma Hayek skusiła się na zabieg powiększania ust. Niestety nie dotrwała do końca, ponieważ już po pierwszym ukłuciu igłą, stwierdziła, że to kompletnie nie dla niej. O swoich wrażeniach opowiedziała w jednym z wywiadów dla magazynu InStyle.

Mój zaprzyjaźniony dermatolog dr Maurice Dray powiedział, że nie wie czy to mi się spodoba, bo zabieg jest bardzo bolesny. Mimo wszystko postanowiłam spróbować. Kiedy wbił mi pierwszą igłę w usta od razu powiedziałam: Nie! Zapomnij o tym! Mam dość!

Hollywoodzka artystka docenia naturalne piękno i akceptuje oznaki upływającego czasu. Na jej instagramowym profilu można znaleźć wiele zdjęć, na których aktorka pozuje bez makijażu. Pod najnowszym z nich, pojawił się jednak niemiły komentarz internauty, który stwierdził, że gwiazda przesadziła z botoksem – Zbyt dużo botosku :(. 

Salma Hayek pokazała selfie bez makijażu! To możliwe, że nie oczyszcza skóry?!

Salma Hayek miała bardzo trafną, ironiczną ripostę – w odpowiedzi napisała: Nie mam botoksu. Ale dziękuję za radę, bo myślałam, że może już czas.

Nawet jeśli gwiazda skorzystałaby z zabiegu wygładzania zmarszczek, żaden z internautów nie powinien komentować tego w tak niemiły sposób.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#wind #aire

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek)