Piękna Salma Hayek jest jedną z tych legendarnych aktorek, które bardzo rzadko decydują się na metamorfozy. W ubiegły weekend gwiazda obchodziła 52 urodziny. Do tej pory była widywana głównie w długich, ciemnobrązowych włosach. Jej charakterystyczna fryzura przeszła przemianę, którą fryzjerka aktorki pochwaliła się na Instagramie.

Salma przygotowuje się do roli w nowym projekcie. W filmie „The Hummingbird” będziemy mogli oglądać ją w srebrnych włosach. Stylistka gwiazd Jennifer Yapez zamieściła kilka zdjęć Salmy na Instagramie. Tym samym podziękowała jej za możliwość współpracy.

ZOBACZ TEŻ: SALMA HAYEK ZDRADZA, JAK DBA O WŁOSY I DLACZEGO NIGDY ICH NIE FARBOWAŁA

Fryzura wygląda niesamowicie. I choć srebrna koloryzacja jest modna już od kilku lat, wygląda na to, że jeszcze długo pozostanie na salonach. Ciemniejsze włosy u nasady, rozjaśniające się wraz z długością włosów to jedna z najczęściej wykorzystywanych technik koloryzacyjnych ostatnich miesięcy. Kobiety masowo wracają do „odrostów”.

W jednym z wywiadów fryzjerka wyjawiła, że „to niestety wyłącznie peruka”. Aktorka nie zdecydowała się na trwałą koloryzację. Przejście z jej naturalnego koloru do srebrnych pasm, wymagałoby kilku sesji w salonie fryzjerskim.

ZOBACZ TEŻ: DZIEWCZYNY OSZALAŁY NA PUNKCIE… SIWYCH WŁOSÓW! (SONDA)

Myślicie, że powinna przefarbować włosy na stałe? Naszym zdaniem wygląda genialnie!

Salma Hayek ma srebrne włosy! Wygląda rewelacyjnie!

Salma Hayek ma srebrne włosy! Wygląda rewelacyjnie!