Saga rozwodowa Kim Kardashian i Kanye Westa trwa. Niestety sytuacja rozwija się niepokojąco. I jak to zwykle bywa w rozwodach prowadzonych na oczach milionów obserwatorów, oskarżenia stają się coraz ostrzejsze.
Fala oskarżeń rozpoczęła się, gdy Kanye West opublikował na Instagramie informacje na temat jego braku zgody na obecność jego ośmioletniej córki na platformie społecznościowej TikTok. Kim Kardashian odpowiedziała natychmiast, publikując w sieci oświadczenie.

Publiczny rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa

„Ciągła potrzeba Kanye, by atakować mnie w wywiadach i w mediach społecznościowych, jest bardziej bolesna, niż jakikolwiek TikTok, który North może stworzyć. Jako rodzic, który jest głównym żywicielem i opiekunem naszych dzieci, robię, co w mojej mocy, aby chronić naszą córkę. Jednocześnie pozwalając jej wyrażać swoją kreatywność w medium, z którego życzy sobie korzystać, pod nadzorem osoby dorosłej — ponieważ to przynosi jej szczęście” – napisała Kim Kardashian. „Pragnę, aby wszystkie sprawy dotyczące naszych dzieci były załatwiane prywatnie” – dodała. „Rozwód jest trudny dla naszych dzieci, a obsesja Kanye na punkcie kontrolowania i manipulowania naszą sytuacją tak negatywnie i publicznie, powoduje tylko dalszy ból dla całej rodziny”, kontynuowała.

Kanye West: Moja córka North jest na TikToku wbrew mojej woli

Celebrytka napisała również, że od samego początku pragnęła tylko zdrowej i wspierającej relacji rodzicielskiej, jednak według niej zachowanie Kanye Westa wciąż uniemożliwia jej realizowanie celu.

West postanowił odpowiedzieć i stwierdził, że Kim próbowała porwać córkę, nie podając adresu, w którym przebywała. Dodatkowo okazuje się, że Kim rzekomo oskarżyła ojca dzieci o kradzież i przyjmowanie narkotyków. Wygląda na to, że to nie koniec publicznej batalii toczonej przez byłych małżonków. Oskarżenia są coraz poważniejsze i dotyczą coraz to bardziej intymnych kwestii dotyczących rodziny.

https://www.papilot.pl/moda/trendy/58342/zmyslowa-bielizna-tak-dla-mezczyzn-rihanna-stworzyla-wyjatkowa-walentynkowa-kolekcje