Właśnie wtedy, kiedy pomyślałyśmy, że sztuczne rzęsy na magnes są najbardziej futurystycznym narzędziem do poprawiania urody na rynku, pojawiło się coś jeszcze bardziej oszałamiającego. Najbystrzejsze umysły świata uderzają w nas świecącymi rzęsami ledowymi. Jeśli zdarzy Ci się przebierać za robota, na pewno będziesz chciała wypróbować tego cuda.

ZOBACZ TEŻ: UWAŻAJCIE, TAK MOGĄ WYGLĄDAĆ WASZ RZĘSY PO ŹLE ZROBIONYCH PRZEDŁUŻENIACH

Według jednej z japońskich radiostacji zespół profesorów z Ritsumeikan University opracował produkt na prośbę dużej firmy kosmetycznej. Tweet firmy potwierdził, że wspomniana marka to Shiseido.

Światełka są przymocowane do bezprzewodowej, neonowej anteny o długości nieco ponad 25 mm. Dotychczas testowane wyłącznie na robotach, już wkrótce pojawią się na powiekach ludzi. Zanim produkt pojawi się na rynku, należy dokładnie sprawdzić jego bezpieczeństwo.

Według japońskiej radiostacji zespół tworzący ledowe rzęsy to mężczyźni. Jeden z uczniów zaangażowanych w produkcję zdradził, że grupa opierała na poradach kobiet. Media społecznościowe wyglądają na podzielone, ponieważ pomysł wydaje się dość kontrowersyjny. Niezależnie od tego, czy uważasz, że to przerażające, czy modne, nie da się ukryć, że świecące rzęsy uczynią Cię królową imprezy.

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC ZROBIŁA LAMINOWANIE I BOTOX! POKAZAŁA ZDJĘCIE PRZED I PO…

Podobają się Wam?