Osobiście nie znam osoby, która nie lubiłaby pizzy. Można śmiało powiedzieć, ze to jedno z uniwersalnych dań, a ilość dodatków, które możemy ze sobą połączyć powoduje, że nawet najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie. A jeśli da się połączyć obie miłości czyli pizze i kosmetyki, to jaki dostaniemy wynik?

ZOBACZ TEŻ: PROMOCJA W POPULARNYM DYSKONCIE! TERAZ KUPISZ TAM TANIEJ WEGAŃSKIE KOSMETYKI

Jedna z firm kosmetycznych właśnie postanowiła to sprawdzić. Glamlite Cosmetics już rok temu podjęła takie próby, tworząc paletkę cieni o nazwie Pizza Eye. Fani marki byli oczarowani tym pomysłem, a więc czemu by nie spróbować odtworzyć sukcesu?

I tak właśnie otrzymujemy nietypowy prezent – rzęsy dostarczone w małym trójkątnym opakowaniu przypominającym kawałek pizzy. Ale to nie koniec – każdy z 5 rodzajów sztucznych rzęs jest nazwany najpopularniejszą pizzą. Do wyboru są: klasyczna Margherita, Chicago Deep Dish, Sicilian, Hawaiian i Brooklyn Style.

Ale mimo zabawnej otoczki, rzęsy są tworzone z dużą starannością. Wykonane z wegańskiego, syntetycznego jedwabiu, są trwałe na tyle, że można korzystać z nich nawet do 15 razy!

Jesteśmy ciekawe czy marka ma zamiar rozszerzyć swoje smakowite imperium.

ZOBACZ TEŻ: CENISZ NATURALNY SKŁAD KOSMETYKÓW? WŁAŚNIE RUSZYŁA ŚWIETNA PROMOCJA W ROSSMANIE!

Co Wy na to?