Co prawda od ślubu Meghan Markle i Księcia Harrego minęło już trochę czasu, jednak nienaganna cera Księżnej nie znika z pola zainteresowania. Już nie raz pisałyśmy o sposobach oraz kosmetykach jakich używa Meghan, ale ostatnio jej wizażysta zdradził jeszcze jeden trik na rozświetloną skórę. Okazuje się, że jest całkiem tani i dostępny w Polsce.

Jak wiemy podstawą pięknej cery jest pielęgnacja. To właśnie jej powinniśmy poświęcać najwięcej uwagi. Doskonale wie o tym Meghan Markle oraz jej wizażysta. Dobrze przygotowana skóra to sukces całego makijażu, dlatego krem regenerujący Eucerin Aquaphor doskonale spełnia swoją rolę. Nawilża, regeneruje i odżywia. Nie zatyka porów i przeciwdziała nadmiernej utracie wilgoci.

ZOBACZ TEŻ: KSIĘŻNA DIANA UWIELBIAŁA ŁAMAĆ TĘ ZASADĘ! KATE I MEGHAN NIE MAJĄ ODWAGI!

Stosowany na miejsca, w których nakłada się rozświetlacz daje efekt glow. Księżna Meghan uwielbia ten produkt. Jest bardzo tani i wydajny. Kosztuje ok. 40 zł.

Zauważyłyśmy, że Księżna wcale nie korzysta tylko z kosmetyków z najwyżej półki. W jej kosmetyczce można znaleźć wiele prostych i tanich produktów, zarówno jeśli chodzi o pielęgnację jak i kolorówkę.

ZOBACZ TEŻ: WIZAŻYSTA MEGHAN MARKLE UJAWNIŁ, DLACZEGO KSIĘŻNA NIE UŻYWA CZERWONEJ SZMINKI

W końcu nie wszystko złoto co się świeci!