Marka Kim Kardashian West podbiła rynek w zawrotnym tempie i wygląda na to, że nie zamierza go zwalniać. W ciągu niecałego roku KKW Beauty wyprodukowała mnóstwo kosmetyków, w których zakochały się kobiety z całego świata. Przed inauguracją kampanii, w której wzięły udział trzy pokolenia Kardashianek, Kim opowiedziała o swoich zmaganiach z pielęgnacją skóry oraz wyjawiła kilka kontrowersyjnych szczegółów.

W wywiadzie opowiedziała między innymi o swojej walce z cieniami pod oczami oraz obsesji na punkcie konturowania i opalania. Co ciekawe podzieliła się również informacją, na którą bardzo długo czekali jej fani. Jak ukrywa zmęczenie, które wynika z opieki nad dziećmi? Sekretem Kim Kardashian jest korektor. To kosmetyk, z którym nigdy się nie rozstaje.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY JAK KIM KARDASHIAN CZYŚCI SWOJE PĘDZLE DO MAKIJAŻU. ROBI TO ZUPEŁNIE SAMA?

To zabawne, zwłaszcza że jako nastolatka nie miała pojęcia o istnieniu korektora. Wtedy jej największą obsesją były podkłady, które podkradała mamie. Teraz robi to North. Celebrytka twierdzi, że jej czteroletnia córka ma bzika na punkcie cieni do powiek i błyszczyków do ust. Pomimo młodego wieku uwielbia makijaż i kosmetyki, które tworzy jej mama.

Zanim kosmetyki pojawią się na rynku, są testowane również przez pozostałych członków rodziny. Wyjątkiem jest Kanye West. Okazało się, że raper nie przepada za pielęgnacją skóry. Produkty, których używa to żel do kąpieli i pasta do mycia zębów i co ciekawe… dzieli te dwie rzeczy z żoną.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN POKAZAŁA CHICAGO BEZ MASEK I FILTRÓW! (FOTO)

Co o tym sądzicie?