W ciągu roku jest wiele okazji, by podarować mężowi wyjątkowy prezent. Rocznica ślubu, urodziny czy mikołajki to tylko niektóre z nich. Jeśli jedna z nich właśnie  zbliża się wielkimi krokami, a ty nadal nie masz pomysłu na oryginalny podarunek, przychodzimy z pomocą. W artykule znajdziesz kilka propozycji prezentów, które z pewnością sprawią twojemu ukochanemu dużo radości.

Sprezentuj wam niezapomnianą randkę

Jeśli każdy z Was na co dzień jest zabiegany i macie niewiele okazji, by beztrosko spędzać czas razem a zbliża się ważna okazja, pomyśl, jak wykorzystać ją do wspólnego świętowania. Jeśli uważasz, że macie zbyt mało okazji, aby nacieszyć się sobą, swoją obecnością i bliskością, świetnym pomysłem na prezent może okazać się voucher, który umożliwi wam wspólne spędzenie czasu ciekawy sposób.

Jedną z propozycji, które warto rozważyć, wybierając prezent dla męża, jest voucher na wspólne zwiedzanie winnicy połączone z degustacją wina. Jeśli jesteście fanami tego typu trunków i zależy wam na poznaniu rodzimych miejsc, w których powstają, warto wybrać się na wyjątkową przechadzkę po jednej z największych polskich winnic. Zwiedzanie wśród malowniczej scenerii oraz delektowanie się czystym wiejskim powietrzem sprawi, że będziecie zrelaksowani i wypoczęci. Oprócz tego podczas zwiedzania będziecie mieli możliwość degustacji kilku rodzajów win wyprodukowanych w winnicy, a także zabrania do domu tego, które zasmakuje wam najbardziej. Będzie to dla was niezapomniana randka, dzięki której jeszcze bardziej się do siebie zbliżycie.

Inną ciekawą propozycją na wspólne spędzenie czasu jest kolacja w ciemności. To idealna okazja na przekonanie się, jakie uczucie towarzyszy poznawaniu świata przy użyciu innych zmysłów. Będziecie mogli bardziej skupić się na rozmowie, smaku dań i fakturze poszczególnych przedmiotów, a także przeżyć niezapomnianą ucztę dla pozostałych zmysłów. Kolacja składa się z przystawki, dania głównego, deseru, zimnych napojów oraz lampki wina. Wszystkie te elementy zagwarantują wam jedno z najbardziej unikalnych i niepowtarzalnych przeżyć w waszym życiu.

Jeśli twój mąż nie stroni od wspólnych fotografii i należy do osób sentymentalnych, dobrym pomysłem może okazać się podarowanie mu vouchera na wspólną sesję fotograficzną. Będziecie mogli zatrzymać wspólnie spędzone chwile na całe życie, a wykonane zdjęcia będą stanowić jedną z najwspanialszych, najbardziej wzruszających i trwałych pamiątek. Jeśli natomiast macie dużą liczbę wspólnych zdjęć, warto zebrać je wszystkie i podarować mężowi w postaci fotoksiążki przedstawiającej waszą wspólną historię.

Prezent dla fana ekstremalnych aktywności

Jeśli twój mąż należy do fanów ekstremalnych aktywności, warto podarować mu możliwość przeżycia niesamowitych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Prezentem, który dostarczy mu solidną dawkę adrenaliny, jest skok ze spadochronem. Spadanie z wysokości 4000 metrów to aktywność, która będzie wymagała ogromnej odwagi, ale dostarczy mu niezapomnianych wrażeń. Ekstremalna jazda Monster Truckiem to z kolei atrakcja dla fana motoryzacji. Twój mąż będzie miał okazję zmierzyć się z imponującą liczbą koni mechanicznych oraz licznymi  przeszkodami na torze. Taki prezent na długo zostanie w jego pamięci.

 

Wybór prezentu dla męża to niełatwe zadanie. Już teraz wybierz atrakcję, która idealnie wpasuje się w jego zainteresowania i zagwarantuje przeżycie wyjątkowych chwil.