10 września 2020 roku odbyła się niesamowita premiera, która była połączeniem technologii oraz mody. Podczas wydarzenia zaprezentowany został najnowszy smartfon Motorola razr 5G oraz nowa kolekcja Roberta Kupisza. Gospodarzem wydarzenia był Olivier Janiak.

Robert Kupisz i Motorola

Słynny polski projektant zaprezentował najnowszą kolekcję Orient, która jest inspirowana Japonią. Współczesna interpretacja kultury orientu doskonale zgrywała się z najnowszą interpretacją kultowego modelu telefonu z klapką. Która z nas nie zna charakterystycznych telefonów, które pokochali twórcy filmowi oraz gwiazdy. To niesamowite połączenie świata mody i techniki było niezwykle udane.

Te kolczyki podbiły serca tysięcy internautek. Tak powstaje nowy trend

Robert Kupisz i Motorola źródło: Materiały prasowe

Niesamowite połączenie

Innowacyjny smartfon o spektakularnym designie powstał przy udziale użytkowników poprzedniej generacji składanego modelu. Badania marki pokazały, że użytkownicy oczekują czegoś bardziej przenośnego i świeżego. W ten sposób powstał razr 5G, czyli ogromne możliwości w małym, kieszonkowym formacie. Wiele osób było podekscytowanych sentymentalną podróżą do dawnych czasów, kiedy telefony z klapką święciły triumfy. Współczesny model ma w pełni funkcjonalny zewnętrzny wyświetlacz, dzięki czemu korzystanie z niego jest jeszcze szybsze i bardziej intuicyjne.

Eklektyzm wyznacza jesienne trendy. Nieoczywiste połączenia będą tymi najmodniejszymi

Motorola razr 5G zaskakuje funkcjami

Wiele kobiet decyduje o kupnie telefonu na podstawie jego wyglądu oraz parametrach aparatu. Motorola razr 5G posiada obie te rzeczy: kompaktowy rozmiar sprawdzi się idealnie w kobiecych torebkach, mieści się również w damskich spodniach. Aparat ma niesamowitą funkcję podglądu dla modela, więc zawsze wiesz, jak wyjdzie zdjęcie, które robisz. Dzięki temu możesz robić wysokiej jakości selfie tylnym aparatem.

Robert Kupisz i Motorola źródło: Materiały prasowe

Robert Kupisz i podróż do krajów Orientu

Najnowsza kolekcja projektanta odwołuje się do krajów Orientu. Streetwear przeplata się z elegancją, dzięki czemu możemy doświadczyć niezwykłych estetycznych wrażeń. Eklektyczne podejście do mody sprawia, że w kolekcji Orient każdy znajdzie coś dla siebie – począwszy od pikowanych oversize’owych kamizelek, skończywszy na niezwykle eleganckich czarnych sukienkach. Razem tworzą niesamowitą i stylową mieszankę największych trendów sezonu jesień/zima. Dzięki współpracy Roberta Kupisza oraz Motoroli możesz zasmakować zarówno kultury Orientu, jak i niesamowitych doznań związanych z użytkowaniem smartfona razr 5G. Już od dzisiaj ruszyła przedsprzedaż, w której kupisz najnowszy model telefonu wraz z bluzą z najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Możesz wybrać pośród dwóch modeli: Shogun lub Geisha. Oferta będzie dostępna na stronie www.motorola.com/pl oraz u partnerów: Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD, x-kom, Plus, T-mobile. W regularnej sprzedaży telefon będzie dostępny od 1 października.

Robert Kupisz i Motorola źródło: Materiały prasowe
Robert Kupisz i Motorola źródło: Materiały prasowe