Przez lata kariery, Rihanna zdążyła ugruntować swoją pozycję ikony stylu. Piosenkarka słynie z ekstrawaganckich stylizacji, dzięki którym zawsze znajduje się w centrum uwagi. Z powodzeniem wyznacza też trendy, a jej styl naśladują miliony kobiet na świecie.

Nowa fryzura Rihanny to powrót do jej wizerunku sprzed kilku lat

Ostatnio jednak o artystce nieco przycichło. Odłożyła bowiem na bok muzyczną karierę i w pełni poświęciła się rozwijaniu swoich przedsiębiorstw – po olbrzymim sukcesie własnej marki kosmetycznej, postanowiła otworzyć także markę odzieżową.

Zjawiskowy manicure Lady Gagi. Będzie hitem?

Teraz Riri ponownie znalazła się na stronach pierwszych gazet, dzięki zjawiskowej stylizacji, w której pojawiła się na Porcelain Ball w Nowym Jorku. Gwiazda postawiła na biały total look, składający się z obcisłej lateksowej sukienki bez ramiączek, białych sandałków na obcasie i białej małej torebki. Stylizację uzupełniła efektowną biżuterią i okularami przeciwsłonecznymi.

Fani wściekli na Khloe Kardashian. Zarzucają jej promowanie nierealnych standardów piękna

Całość prezentowała się naprawdę zjawiskowo. Obcisła kreacja pięknie podkreśliła kobiecą figurę artystki, sprawiając, że trudno oderwać od niej wzrok. Część fanów zwróciła z kolei uwagę na nieco zaokrąglony brzuszek artystki, snujac tym samym domysły, jakoby artystka miała spodziewać się dziecka.

Tak zmieniła się twarz Meghan Markle po ciąży! Pokazali pierwsze zdjęcie

Mają rację?