Wszystkie kochamy produkty uniwersalne. Nie ma potrzeby marnować energii na „wielowątkowy” makijaż, skoro można wykonać go zaledwie jednym kosmetykiem. Pakowanie kosmetyczki staje się łatwiejsze, a i portfel wydaje się nieco pełniejszy. Nowe sposoby korzystania z naszych ulubionych produktów to rodzaj wiedzy, którą wchłaniamy jak gąbka. Rihanna uwielbia nas ją obdarowywać i właśnie ujawniła nowy sposób noszenia rozświetlacza.

ZOBACZ TEŻ: FENTY BEAUTY WPROWADZA NOWY ROZŚWIETLACZ! CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE WIDZIAŁAŚ

Kilka dni temu piosenkarka postanowiła nagrać kolejny tutorial urodowy, gdzie występuje w roli głównej. Gwiazdą filmu była nowa paleta Maroccan Fenty Beauty, ale Riri dopełniła makijaż pewnym trikiem urodowym, który od razu podchwyciły internautki. Pokazała, że rozświetlacz Fenty bEauty może być stosowany również jako szminka.

Udowodniła tym samym, jak wspaniałym uzupełnieniem letniego makijażu jest ten cudowny produkt. Pamiętajcie, że jeśli chcecie uzyskać efektowne rozświetlenie, produkt powinien być odpowiednio zastosowany. Należy aplikować go w kluczowych obszarach twarzy. Nie tylko na ustach, kościach policzkowych, ale również na w okolicach brwi oraz na czubku nosa.

ZOBACZ TEŻ: RIHANNA OBCIĘŁA WŁOSY! POSTAWIŁA NA NAJMODNIEJSZĄ FRYZURĘ SEZONU!

W jaki sposób stosujecie rozświetlacze?