Rihanna powróciła na scenę podczas niedzielnego Super Bowl w Arizonie. Miała na sobie całkowicie czerwony zestaw, w tym puchową kurtkę, która była hołdem dla odchodzącego redaktora Vogue’a Andrew Leona Talleya. Stylizacja ta pomogła piosenkarce ogłosić drugą ciążę. Podczas pierwszej ciąży Rihanna z dumą prezentowała swój brzuszek w różnych dopasowanych, ostrych i superseksownych strojach, w tym wtedy, gdy ona i jej partner A$AP Rocky po raz pierwszy ogłosili, że spodziewają się dziecka. Sądząc po jej spektakularnym występie na Super Bowl, tym razem nie będzie inaczej. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o drugiej ciąży Rihanny.

Rihanna pokazała ciążowy brzuszek podczas Super Bowl 2023

To ogłoszenie było jednym z najbardziej emocjonujących momentów podczas Super Bowl 2023. Występ piosenkarki na żywo – który obejmował hity takie jak „Work” i „Diamonds” –zebrał entuzjastyczne recenzje, a The Hollywood Reporter opisał je jako „jednolitą prezentację, która wykorzystała swobodny magnetyzm gwiazdy”. Dziennikarze Page Six stwierdzili zaś, że zachwycający program przypomniał „fanom, dlaczego dominowała przemysł muzyczny przez prawie dwie dekady”.
Po tym, jak wszyscy rzucili się do Googla, aby sprawdzić, czy piosenkarka naprawdę spodziewa się drugiego dziecka, przedstawiciel Rihanny potwierdził, że rzeczywiście jest w ciąży. W rzeczywistości legendarna wykonawczyni podzieliła się pierwszą wskazówką na konferencji prasowej zaledwie kilka dni wcześniej. Miała na sobie pierścionek z napisem MAMA.

Rihanna przyznała, że macierzyństwo uczyniło ją ogólnie odważniejszą. „Kiedy zostajesz mamą, dzieje się coś, co sprawia, że czujesz, że możesz podbić świat, możesz zrobić wszystko. A Super Bowl to jedna z największych scen na świecie” – powiedziała założycielka Fenty Beauty.

Friz szczerze o swoim związku z Wersow. Padło pytanie o dziecko

Sonda

Porada kosmetyczna

Aplikujesz róż do policzków według metody mamy?