Każda z nas marzy o pięknym białym uśmiechu, który zadziwi wszystkich! Jest on nie tylko oznaką zdrowia, ale i podstawą pięknego wyglądu każdej z nas. Dlatego nieustannie szukamy nowości w produktach wybielających dostępnych od zaraz w każdej drogerii. Spędzamy masę czasu i wydajemy dużo pieniędzy, aby osiągnąć lepszy i szybszy efekt wybielania. Coraz częściej również poddajemy się zabiegom profesjonalnego wybielania, zupełnie bezsensownie! Jaki jest więc następny milowy krok w wybielaniu zębów? Następnym krokiem jest nowa wybielająca pasta ColgateŸ Max White Expert White™, dzięki której zapomnisz o problemie żółtych zębów!

Rewolucja w wybielaniu zębów

Po latach badań ColgateŸ przedstawia zupełną nowość ColgateŸ Max White Expert White™ z profesjonalnym składnikiem wybielającym. Obecnie większość past wybielających usuwa przebarwienia tylko na powierzchni zębów. ColgateŸ Max White Expert White™ jest jedyną w Europie pastą do zębów przeznaczoną do codziennego użytku, zawierającą nadtlenek wodoru, składnik używany przez stomatologów do wybielania, dzięki czemu działa inaczej niż pozostałe pasty wybielające. Dociera głębiej, aby usuwać głęboko osadzone przebarwienia zębów, co rozkochało już w sobie niejedną z nas! Poza usuwaniem głębokich przebarwień, formuła zawiera technologię usuwającą również powierzchniowe zanieczyszczenia i zapobiega powstawaniu nowych.

Rewolucja w wybielaniu zębów

ColgateŸ Max White Expert White™ wybiela zęby już w 5 dni i jest niezbędna dla każdego, kto chce się szczycić pięknym, białym uśmiechem każdego dnia. Najlepszy efekt wybielania osiągniesz używając ColgateŸ Max White Expert White™ 2 razy dziennie przez 2 minuty. Zaczynaj i kończ swój dzień z uśmiechem na twarzy od ucha do ucha! Biały uśmiech to najlepszy dodatek do każdej stylizacji!