Rebel Wilson jest członkinią społeczności LGBTQIA+. Podczas trwającego Miesiąca Dumy wyjawiła, że spotyka się z Ramoną Agrumą. „Myślałam, że szukam Księcia Disneya… ale może przez cały ten czas naprawdę potrzebowałem Księżniczki Disneya #loveislove”, napisała na Instagramie obok zdjęcia, na którym pozuje ze swoją dziewczyną.

Rebel Wilson olśniewa w zielonej hollywoodzkiej sukni

Kim jest nowa dziewczyna Rebel Wilson?

Kobiety nie muszą martwić się o związek na odległość, ponieważ obie mieszkają w Kalifornii. Według biografii na Instagramie Agruma mieszka w Los Angeles. Podczas gdy Wilson odnosi sukcesy w Hollywood, Agruma zarabia na życie w branży modowej.
Według jej strony w mediach społecznościowych jest założycielką marki odzieżowej Lemon Ve Limon. Marka jest opisana na jej stronie na Instagramie jako „zrównoważona marka odzieżowa z Los Angeles, zaprojektowana, aby zapewnić komfort i styl”. Ramona nie tylko prowadzi markę odzieżową, ale jest również ambasadorką marki biżuterii i zegarków Bee Goddess.

Według opisów na Instagramie firma produkuje pierwszą na świecie biżuterię Talismanic, którą nosiło już kilku celebrytów, w tym Kate Winslet i sama Rebel Wilson. Australijska aktorka pojawiła się w biżuterii na czerwonym dywanie afterparty Vanity Fair Oscars 2022, gdzie dołączyła do niej Agruma, zanim jeszcze upubliczniła swój związek.

Jest nietypowym medium – kontaktuje się ze zwierzętami. Zdradziła, ile na tym zarabia

Nic dziwnego, że Agruma utrzymywała swój związek z Wilson w tajemnicy, biorąc pod uwagę, że bardzo dba o swoją prywatność. Jej profil na Instagramie jest zamknięty dla każdego, kto jej nie obserwuje ma ponad 10 000 obserwujących. Zanim kobiety potwierdziły, że są w związku, Ramona towarzyszyła aktorce między innymi na imprezie rozdania Oscarów w 2022 roku, ale także podczas dorocznej imprezy charytatywnej Park City Ski Challenge organizowanej przez Operation Smile.