To jaki deser wybierzemy, zależy od naszych indywidualnych preferencji. Dla jednych idealnym będzie pyszne tiramisu, czy torcik bezowy. Jeszcze inna osoba wybierze ciasto ze śliwkami, lub rozpływające się w ustach brownie!

Pyszny deser? Wiemy co wybrać!

Jednak, kiedy niespodziewanie odwiedzą nas goście lub po prostu nie mamy czasu na przygotowanie deseru, a zależy nam, aby poczęstować bliskich czymś pysznym i słodkim, to być może lepiej nie eksperymentować i warto postawić na klasykę. Na coś, co przywołuje na myśl wspomnienia z dzieciństwa i jest słodką przyjemnością. Gdybyś miała zamknąć oczy i szybko odpowiedzieć na pytanie: jaki byłby to słodycz? To my zdecydowanie i bez zawahania powiemy: Ptasie Mleczko®!

Ptasie Mleczko® to kultowy produkt, który od ponad 80 lat gości w naszych domach. Początkowo w ofercie dostępny był smak Waniliowy, obecnie w portfolio jest aż 7 smaków. Ponadto, w wyjątkowych momentach w roku pojawiają się także limitowane warianty tego produktu. Dzięki temu każdy z nas w zależności od nastroju, preferencji, czy pory roku znajdzie coś dla siebie.

Na jesień polecamy wyjątkową słodkość, która doskonale sprawdzi się na dłuższe i chłodniejsze wieczory, ale także jako pyszny poczęstunek dla gości. Mowa o limitowanym, jesiennym wariancie Ptasie Mleczko® o smaku musu kakaowego. Lekka i delikatna pianka o smaku i strukturze musu kakaowego – do tego całość oblana oryginalną, wedlowską czekoladą. Uwielbiany na całym świecie deser – mus kakaowy zamknięty w formie pianek Ptasie Mleczko® gwarantuje doskonałą przyjemność smaku płynącą z oryginalnej wedlowskiej czekolady.

Doskonały deser na wyjątkową porę. Odkryj nowość limitowaną nowość marki E.Wedel.