Rozstępy to jeden z tych problemów, które wydają się być nie do pokonania, ale historia tej kobiety i jej odkrycie może stać się przełomem w walce z tą przypadłością skóry. Być może rozwiązanie odwiecznej zagadki jest bliżej niż się wydaje.

ZOBACZ TEŻ: BRAWO! MODELKA NIE BAŁA SIĘ POKAZAĆ JAK WYGLĄDAJĄ JEJ ROZSTĘPY

24-letnia Chantelle Clarke z Kanady podzieliła się swoim odkryciem w sieci. Kobieta próbowała wielu sposobów na to, by zminimalizować wygląd rozstępów na brzuchu, ale żadne z dostępnych rozwiązań nie przynosiły oczekiwanych rezultatów.

W końcu udało jej się odkryć skuteczny sposób, którym podzieliła się z innymi użytkowniczkami. Przez ostatnie dwa tygodnie próbowałam małego eksperymentu. Smarowałam moje rozstępy po jednej stronie brzucha mlekiem z piersi. Sama nie mogę uwierzyć w rezultat.

Wielkość i kolor rozstępów zmniejszyły się do tego stopnia, że Chantelle uznała, że może podzielić się swoim odkryciem z innymi kobietami, które mają taki sam problem. Na swoim profilu w mediach społecznościowych napisała, że w jej przypadku ta metoda okazała się być skuteczną i zachęcała inne młode mamy, by również ją przetestowały.

ZOBACZ TEŻ: KOSZTUJE GROSZE, A ZWALCZA NAJGORSZY CELLULIT! WY TEŻ UNIKAŁYŚCIE TEJ METODY?

Jej post zyskał ogromną popularność w sieci, a wiele kobiet również spróbowało tego sposobu walki z rozstępami i były bardzo zadowolone z efektów. Jedna z użytkowniczek napisała, że zastosowała tę metodę na problemy z trądzikiem i w tym przypadku również okazała się być skuteczna.

Co o tym myślicie?