Wystarczy drobna niedoskonałość wyglądu, by kompleksy uniemożliwiały nam normalne funkcjonowanie. Zwłaszcza w czasach, gdy uroda staje się najważniejszą wartością. Często wmawiamy sobie, że wszyscy zwracają uwagę na nasz rzekomy defekt i z byle powodu wpadamy w czarną rozpacz.

Farah Khaleck na własnym przykładzie pokazuje, że wszystko zależy od nastawienia. Ona rzeczywiście ma powody do smutku, ale zupełnie nic sobie z nich nie robi. Pomimo ciężkiej choroby, która wizualnie mocno ją oszpeciła – nie ma zamiaru się ukrywać. Z uśmiechem wychodzi do ludzi, czym inspiruje tysiące internautek.

20 najbardziej bolesnych chorób. Wywołują cierpienie na granicy wytrzymałości

Młoda kobieta cierpi na twardzinę, czyli przewlekłe schorzenie charakteryzujące się twardnieniem skóry i tkanek. Zmiany widoczne są na całym jej ciele, nie omijając twarzy czy dłoni. W efekcie straciła końcówki palców, zaniknęły jej usta, a włosy nie chcą rosnąć.

Pomimo nienawistnych komentarzy, które każdego dnia czyta pod swoim adresem, Kenijka nadal zaraża pozytywną energią. I nie wstydzi się pokazywać tego, co choroba zrobiła z jej ciałem. Zajrzyj poniżej, aby poznać ją bliżej.

Choroby, którymi możesz zarazić się przez pocałunek