Marzysz o długich, odżywionych i naturalnych rzęsach? Nie chcesz tracić czasu na doklejanie, które czasami wygląda mało profesjonalnie? Postaw na sprawdzone i skuteczne odżywki do rzęs!
INVEO to Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące do rzęs. Stymuluje wzrost włosków, a jego formuła oparta jest na syntetycznym prostamidzie (bimatoproście), który pod względem budowy zbliżony jest do prostaglandyny, oraz ekstraku ze świetlika lekarskiego Euphrasia Officinalis.

Przetestuj z nami odżywkę do rzęs INVEO !

Bimatoprost bliski jest prostaglandynie, która występuje we wszystkich tkankach oraz płynach ustrojowych organizmu i reguluje procesy fizjologiczne. Badania potwierdziły, że bimatoprost systematycznie stosowany znacząco wpływa na wzrost rzęs oraz poprawia ich kondycję.
Ekstrakt ze świetlika działa kojąco na wszelkiego rodzaju podrażnienia. Nawilża i zmniejsza nadwrażliwość na światło, łagodzi oznaki zmęczenia, tonizuje, a także wygładza naskórek.

INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące jest kosmetykiem, który odpowiada wymaganiom testu zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, łatwo ulegającą podrażnieniu (Skin Compatibility Test). Spełnia wymagania stawiane wyrobom kosmetycznym o deklarowanych właściwościach hypoalergicznych, dlatego mogą je stosować osoby ze skórą wrażliwą i atopową.
INVEO Hypoalergiczne serum rewitalizujące i pielęgnujące polecane jest paniom oraz panom z kruchymi, przerzedzonymi i matowymi rzęsami. Podczas kuracji rzęsy stają się zdrowsze, gęstsze, dłuższe i ciemniejsze. Pierwsze efekty stosowania preparatu pojawiają się po 6-8 tygodniach regularnego stosowania. Choć u niektórych osób podczas badań można je było zauważyć po 10 tygodniach regularnej aplikacji serum. Ważne, by kuracji nie przerywać i stosować serum każdego dnia. Nagrodą będą zdrowe, długie i piękne rzęsy.

A jeśli chcesz przekonać się o tym na „własnej skórze” weź udział w konkursie i przetestuj odżywkę INVEO już teraz! Wystarczy przesłać swoje zgłoszenie na adres mailowy podany poniżej, odpowiedzieć na pytanie i gotowe! Czekają na Was odżywki, dzięki którym Wasze rzęsy przeżyją diametralną metamorfozę!

Aby wziąć udział w konkursie należy przysłać swoje zgłoszenie na adres konkursowy [email protected] odpowiadając na pytanie:

Jak pielęgnujesz na co dzień swoje rzęsy?

oraz uzasadnienie:

Dlaczego to właśnie Ty masz wziąć udział w naszym teście.

Na zgłoszenia czekamy do 23 października 2016 r. Dodatkowo należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Zeberka.pl i w zgłoszeniu zostawić swoje dane kontaktowe.

Zgłoszenie do konkursu jest jednoczesnym zobowiązaniem się do odesłania opinii na temat przetestowanych produktów.

Regulamin znajdziecie TUTAJ