Jakiś czas temu pisaliśmy o Andrei Emilovej Ivanovej, 22-latce z Bułgarii, która w ciągu zaledwie roku przeszła drastyczną metamorfozę. Z ładnej, naturalnej dziewczyny stała się plastikową, nadmuchaną sztuczną lalką – wszystko za sprawą serii operacji plastycznych, przy pomocą których dziewczyna pragnęła się “upiększyć”. Twierdzi, że zmiana jest na plus, ale to jeszcze nie jest efekt, na którym naprawdę jej zależy 

Jesteś uzależniona od akrylowych paznokci? Ekspert radzi, jak ich nie zniszczyć

Do tej pory Andrea przeszła aż 15 operacji powiększania ust. 22-latka postawiła sobie konkretny cel – chce móc pochwalić się największymi wargami na świecie. Jako że nie jest jeszcze zadowolona z rozmiaru swoich ust, planuje kolejne zabiegi. W międzyczasie wygląda na to, że 22-latka skrupulatnie czyta wszelkie publikacje na swój temat i zamieszcza screeny z artykułów opublikowanych w Internecie na swoim Instagramie. Na jej profilu nie brakuje oczywiście także zdjęć nowych ust.  

Zobaczcie, jak wargi Andrei prezentują się po 15 dawkach kwasu hialuronowego. Myślicie, że w jej ustach jest jeszcze miejsce na kolejne wypełniacze? 

Kobiety, które nienawidziły swojego profilu. Tak wyglądają po operacjach