Jeśli zdecydowałaś się kiedyś na piercing, wiesz, że to niezbyt komfortowy zabieg, za to efekt jest warty poświęcenia. Wychodzimy więc z takiego samego założenia prezentując wam kolejny sposób. Przekłucie conch występuje we wnętrzu małżowiny usznej i jest absolutnym hitem ostatnich kilku miesięcy!

Wiadomo, że nie jest to nic przyjemnego, a proces gojenia w tym miejscu będzie o wiele dłuższy niż w przypadku zwykłego, standardowego piercingu ucha, ale dla tych, którzy mają dużą tolerancję na ból i lubią taką formę ekspresji, to naprawdę fajna ozdoba.

ZOBACZ TEŻ: TATUAŻE ODBITE Z KWIATÓW TO NAJPIĘKNIEJSZA RZECZ JAKĄ DO TEJ PORY WIDZIAŁYŚMY!

Nie będziemy Cię zwodzić – proces gojenia w tym przypadku trwa od 6 nawet do 9 miesięcy, ale tak naprawdę jest to uzależnione od prawidłowej pielęgnacji i ogólnego stanu zdrowia.

Ale widząc te zdjęcia, kiedy wszystko jest już zagojone i można dowolnie wymieniać kolczyki i bawić się formą, musimy przyznać, że wygląda to naprawdę ciekawie. Nic dziwnego, że coraz więcej dziewczyn decyduje się na tą ozdobę. Przekłucie conch to największy trend ostatnich kilku miesięcy!

ZOBACZ TEŻ: SKŁADNIK KTÓRY ZMIENI KĄPIEL W OCZYSZCZAJĄCY RYTUAŁ. NA PEWNO MASZ GO W DOMU!

A Wam jak się podoba?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maria Tash (@maria_tash) Gru 6, 2018 o 9:35 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maria Tash (@maria_tash) Gru 4, 2018 o 9:25 PST

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Masimo @ Koneko Studios (@mxg_beauty) Gru 10, 2018 o 2:14 T

Przekłucie conch: Kolczyk w chrząstce: helix, rook, daith czy tragus?