Jednym z najmodniejszych elektronicznych gadżetów ostatnich lat są z całą pewnością smartwatche. Nie powinno więc dziwić, że obecnie na rynku można wybierać spośród setek modeli tego typu urządzeń, które różnią się możliwościami, wyglądem oraz oczywiście ceną. Jakie smartwatche możemy kupić w budżecie do 1000 zł? Przekonajmy się!

Zegarek smartwatch – jakie powinien mieć cechy?

Poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, jaki smartwatch do 1000 zł najlepiej wybrać, zacząć trzeba od określenia możliwości dostępnych obecnie rozwiązań. Nie da się w końcu ukryć, że postęp w tym zakresie jest bardzo szybki. Jeszcze kilka lat temu pierwsze gadżety tego typu były w praktyce zegarkami, które można było sparować z telefonem. Pozwalało to na wyświetlanie niektórych aktywności – przypomnień, wiadomości czy informacji o połączeniach. Dziś z kolei nawet najtańsze modele na rynku posiadają wiele dodatkowych funkcji.

Najczęściej spotykanie „dodatki” to:

– monitorowanie tętna,
– krokomierz,
– licznik kalorii,
– GPS,
– kalendarz spotkań,
– alarm.

Co jasne, szczególnie droższe modele oferują jeszcze więcej możliwości. Mimo to przed zakupem zawsze warto się zastanowić, na czym tak naprawdę nam zależy. Pozwoli to na kupienie dokładnie takiego smartwatcha, jakiego chcemy – bez niepotrzebnych funkcji czy rozwiązań.

5 najciekawszych smartwatchy w budżecie do 1000 zł

A jakie konkretne smartwatche są obecnie jednymi z ciekawszych opcji na rynku? W budżecie do 1000 zł jest ich sporo. Dlatego też w poniższej liście zebraliśmy do jednym przedstawicielu z grup cenowych do 200, 400, 600, 800 i 1000 zł.

Smartwatch do 200 zł

Pierwszym i najtańszym z omówionych przez nas modeli jest smartwatch Garett G11. Posiada on tradycyjny kształt zegarka z okrągłą kopertą i gumowy pasek. Został wyposażony w podstawowe funkcje, takie jak dyktafon, miernik kalorii i kroków czy też monitor snu. Niewysoka cena i ciekawa, czarno-czerwona kolorystyka dodadzą ci bardziej młodzieżowego looku.

Przegląd: stylowe smartwatche, na które nie wydasz fortuny

Smartwatch do 400 zł

Nieco droższym smartwatchem przeznaczonym dla kobiet jest Garett Women Lea. Jego największym wyróżnikiem jest z pewnością wygląd, który nawiązuje do tradycyjnych zegarków. Dzięki niemu będzie znakomicie pasował zarówno do codziennych, jak i bardziej eleganckich stylizacji – będąc jednocześnie przydatnym gadżetem i atrakcyjnym dodatkiem. Warto podkreślić, że ten smartwatch oferuje także szereg dodatkowych funkcji, takich jak chociażby monitorowanie aktywności fizycznej czy też snu.

Przegląd: stylowe smartwatche, na które nie wydasz fortuny

Smartwatch do 600 zł

Kolejny produkt, jaki wybrałyśmy jest smartwatch Garmin Forerunner 25. Jest on rozwiązaniem skierowanym przede wszystkim dla osób aktywnych czy regularnie trenujących. Stad też jego nowoczesny design, wytrzymały i wygodny gumowy pasek i szereg funkcji służących do kontrolowania aktywności i kondycji fizycznej.

Przegląd: stylowe smartwatche, na które nie wydasz fortuny

Smartwatch do 800 zł

W grupie smartwatchy w granicach 800 zł na uwage zasługuje na pewno model Fossil Q Grant. Jest on tzw. hybrydą, czyli połączeniem klasycznego zegarka analogowego ze smartwatchem. Sprawia to, że doskonale nadaje się do pracy czy też na różne oficjalne okazje. Tradycyjny wygląd kryje jednak nowoczesne rozwiązania. Fossil Q Grant poinformuje cię o przychodzących wiadomościach, przypomni o ważnych spotkaniach i będzie dbał o twoją kondycję.

Przegląd: stylowe smartwatche, na które nie wydasz fortuny

Smartwatch do 1000 zł

Na czele naszej listy znalazł się z Suunto 3 Fitness Burgundy. Ten smartwatch damski już na pierwszy rzut oka zwróci uwagę stylową kopertą ze złotym rantem i ciekawym fioletowym paskiem. Połączenie takie wraz z cyfrowym wyświetlaczem sprawia, że sprawdzi się on zarówno jako nowoczesny gadżet, jak i modny dodatek do wszelkich stylizacji. Co nie mniej ważne, posiada on także wszystkie niezbędne cechy i użyteczności dobrego smartwatcha.

Przegląd: stylowe smartwatche, na które nie wydasz fortuny

Smartwatche dla dorosłych i dzieci – gdzie szukać?

Jak widać, możliwości i różnorodność smartwatchy jest olbrzymia, możemy więc swobodnie wybierać między różnymi rozwiązaniami. Na rynku nie brakuje smartwachy dla dzieci, młodzieży, kobiet czy mężczyzn. Gdzie kupować gadżety tego rodzaju? Naszym zdaniem najbardziej rozsądnym podejściem jest skorzystanie z oferty profesjonalnych sklepów, takich jak Zegarownia. Znajdziecie tam mnóstwo produktów, liczne promocje, a wysokie bezpieczeństwo transakcji i oryginalność zegarków macie gwarantowane.

Materiał partnera