Kocham promocje w dyskontach! Wszyscy, którzy również śledzą popularne gazetki sklepowe wiedzą doskonale, jak czasami można poprawić sobie dzień, wchodząc do wybranego dyskontu po produkty spożywcze. Ja najczęściej z promocji w poniedziałki wychodzę z książkami i drobnymi akcesoriami domowymi, rzadziej z kosmetykami. Dzisiaj jednak po pracy pędzę na zakupy! Zestaw od YOPE jest przeceniony i dostępny w Lidlu!

ZOBACZ TEŻ: PRZEGLĄD KOSMETYKÓW, KTÓRE MARKI SZYKUJĄ DLA NAS SPECJALNIE Z OKAZJI WALENTYNEK

Polska marka YOPE zyskuje na popularności – głównie dzięki temu, że ich produkty są wegańskie, piękne pachną a kupując w sklepie stacjonarnym, można uzupełniać wybrane produkty, bez kupowania dodatkowego opakowania. Kocham ten mały sklep na Mokotowskiej i uwielbiam ich kremy do rąk, które ratują moją suchą skórę w każdą porę roku. Od czasu kiedy zaczęłam mocniej interesować się ruchem #zerowaste, kocham ich jeszcze bardziej!

Okazuje się, że nie jestem jedyną Polką, która uwielbia ich produkty. Niemiecki dyskont LIDL jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia wprowadził produkty YOPE na swoje półki. Produkty bardzo szybko się sprzedały, więc marka przedłużyła współpracę. Obecnie można kupić u nich zestaw do pielęgnacji ciała o zapachu wanilii (w środku balsam + mydło) w promocyjnej cenie 31,99 zł oraz mydło dla dzieci w pięknym opakowaniu (różne rodzaje) w cenie 13,99 zł. Warto tutaj zaznaczyć, że standardowe ceny obu produktów to 39,99 zł oraz 18,99 zł!

Zobaczcie sami!

Promocja w popularnym dyskoncie! Teraz kupisz tam nasze wegańskie kosmetyki

ZOBACZ TEŻ: NOWOŚCI KOSMETYCZNE NA KONIEC MAJA – CO ZNAJDZIEMY W OFERCIE ZNANYCH MAREK?

Kto pędzi dzisiaj na zakupy?