Zbliżają się grudniowe okazje do rozdawania prezentów. Większości z nas sprawia przyjemność obdarowywanie bliskich, ale też często mamy kłopoty z wyborem podarków. Szybko przychodzą nam na myśl prezenty dla mam, sióstr czy przyjaciółek, znacznie trudniej znaleźć coś odpowiedniego dla mężczyzny. Krawaty i inne części garderoby czy kosmetyki to mało oryginalne pomysły. Jest kilka rzeczy, które sprawdzają się zawsze, jak np. dobry alkohol. Ale warto rozejrzeć się za czymś specjalnym. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów, które mogą Was zainspirować.


The Best of Pirelli Calendar, ok. 120 zł, Bond leksykon, 49 zł, Świat według Clarksona 2, ok. 30 zł

Książka
Książki czy płyty cd to prezenty, które zawsze się sprawdzają, jeśli tylko znamy upodobania obdarowanego mężczyzny. Proponujemy Bond leksykon, dla wielbicieli filmów o Agencie 007, album zdjęć z kalendarzy Pirelli lub trzecią część Świata według Clarksona, ale tu wybór jest niemal nieograniczony.


Queen – Live In Japan 1985, ok. 50 zł, Bękarty wojny, ok. 50 zł

Płyty DVD

Podobnie jak książki, DVD sprawdza się zawsze. Może to być jeden film lub cała kolekcja, ale warto też pomyśleć o nagraniach kabaretów lub koncertów ulubionych zespołów.

Sprzęt dla aktywnych

Dla aktywnych panów proponujemy różnorodny sprzęt sportowy. Krokomierz, licznik rowerowy, ale także karnety na basen czy siłownię. Prezent może służyć jako zachęta do uprawiania sportu!

Coś do kolekcji

Twój mężczyzna coś kolekcjonuje? Monety, karty itp.? Zainteresuj się tym i spraw mu jakiś eksponat, który może dołączyć do swoich zbiorów.


Zegarki Lip: 950 zł 495 zł

Zegarek – męska biżuteria

Panowie z reguły nie noszą biżuterii, ale spora część dużą wagę przywiązuje do zegarka. To świetny pomysł. Tym bardziej, że w klubie pasaz-flaminga.pl trwa właśnie promocja znakomitych zegarków Lip, których standardowa cena wynosi ok. 950 zł. Teraz możesz je kupić za kwotę o 50% niższą. Mamy dla Was zaproszenia do Pasażu Flaminga, gdzie niebawem możecie znaleźć sporo atrakcyjnych ofert – również tych na prezent. Wystarczy kliknąć tutaj i zarejestrować się.

Zestaw kosmetyków

Pomysł banalny, ale stosunkowo niedrogi, a na pewno bardzo praktyczny. Sprawdza się, kiedy nie mamy dużo czasu na poszukiwania prezentu idealnego.

Zabawny t-shirt, bokserki lub piżama

Zawsze możesz podarować swojemu panu prezent jednocześnie praktyczny i uroczy, czyli coś zabawnego do noszenia. Możesz sama skompletować cały zestaw tematyczny – np. z rodziną Simpsonów, śmiesznymi napisami czy postaciami z kreskówek.

Małe akcesoria dla dużego chłopca

Scyzoryk dobrej firmy, niewielka, a wytrzymała latarka z diodami… Jeśli Twój facet lubi przygody, na pewno doceni taki podarunek.

Coś zrobionego samodzielnie

Masz talent? Możesz sprawić swojemu ukochanemu prezent wykonany własnoręcznie – np. podarować kubek pomalowany w zabawne wzory czy pięknie ozdobiony album ze zdjęciami z wakacji, które zalegały na komputerze i nikt już o nich nie pamiętał.

Pamiętajmy jednak, że święta to nie czas prześcigania się z tym, kto wyda więcej pieniędzy i zdobędzie bardziej wyrafinowany prezent. Czasem proste rzeczy potrafią ucieszyć najbardziej, grunt to dobrze trafić. A czasem to jest najtrudniejsze…

Ostatecznie, jeżeli nie macie już pomysłów na prezent, możecie też skorzystać z porównywarek cen, które od czasu do czasu robią specjalne prezentowe akcje. Tutaj możecie zobaczyć o co tak naprawdę chodzi.

Czekamy na Wasze pomysły na prezenty dla panów!