Zdjęcie, które opublikował magazyn „Trendi”, stało się jednym z najbardziej komentowanych. Wszystko przez stylizację, którą ma na sobie premier Sanna Marin. Część internautów uważa, że taki ubiór nie przystoi pani premier. Do akcji wkroczyły kobiety, które sprzeciwiają się krytyce i uważają, że premier jest dla nich wzorem.

Sukces 3. edycji programu charytatywnego „Ubrania od Serca”

Sanna Marin

Kobieta jest najmłodszą premier na świecie. Ma zaledwie trzydzieści cztery lata. Szybko stała się inspiracją dla innych młodych Finek, które pragną żyć w świecie, gdzie kobiety i mężczyźni mają równe szanse. Premier zgodziła się wziąć udział w sesji zdjęciowej dla modowego magazynu „Trendi”. Jako zajawkę do całości artykułu, magazyn opublikował na Instagramie jedno ze zdjęć, które zostały wykonane właśnie podczas sesji. Ubiór premier od razu wzbudził ogromne emocje. W komentarzach zawrzało, o sprawie zaczęły pisać nawet ogólnoświatowe media. Jak dokładnie wyglądała kontrowersyjna stylizacja? Przekonajcie się sami.

Gwyneth Paltrow skończyła 48 lat. Swoje urodziny uczciła… opublikowaniem nagiego zdjęcia!

Kontrowersyjna stylizacja

Sanna Marin ma na sobie elegancką marynarkę i piękny złoty wisiorek. Internauci zwrócili uwagę, że premier nie ma na sobie koszulki ani bielizny. Właśnie to stało się powodem oburzenia. Piszące negatywne komentarze osoby twierdziły, że premier to nie wypada. Kobiety, dla których Sanna Marin jest wzorem do naśladowania, szybko zareagowały. Na Instagramie powstał specjalny hashstag #imwithsanna, pod którym społeczność publikuje zdjęcia w stylizacjach nawiązujących do tej, którą miała na sobie premier. Wśród obrońców znalazły się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Obecnie chodzi nie tylko o bronienie premier, lecz także o zwrócenie uwagi na problem oceniania ludzi tylko na podstawie płci i wyglądu. I chociaż od opublikowania zdjęcia premier minęło trochę czasu, do akcji wciąż przyłączają się nowe osoby, które nie zgadzają się z krytyką wobec premier. Naszym zdaniem jej stylizacja wygląda bardzo kobieco i estetycznie. A jak Wam się podoba?