Prawniczka Johnny’ego Deppa, Camille Vasquez odniosła się do pogłosek o romansie z aktorem. W najnowszym wywiadzie Vasquez, która zyskała sławę podczas głośnej sprawy o zniesławienie, powiedziała, że była rozczarowana, że ludzie uznali jej interakcje z Deppem za „nieodpowiednie lub nieprofesjonalne”.

Bardzo zależy mi na moich klientach i oczywiście zbliżyliśmy się do siebie. Ale kiedy mówię „my”, mam na myśli cały zespół, i oczywiście Johnny’ego”, powiedziała Vasquez . Dodała także, że przyjaźni się z aktorem od czterech lat.

Johnny Depp komentuje werdykt ławy przysięgłych

„To także zarzut nieetyczny. To seksistowskie, niefortunne i rozczarowujące”, skomentowała plotki. „Ściskam wszystkich. I nie wstydzę się tego. Ten człowiek walczył o życie i złamało mi serce, gdy widziałem go dzień w dzień, musiałam siedzieć i słuchać najbardziej przerażających zarzutów przeciwko niemu”.

„A gdybym mogła zapewnić mu jeszcze raz choć odrobinę pocieszenia, to oczywiście zrobiłbym to, niezależnie od tego, czy będę trzymać go za rękę, czy przytulać”. Vasquez powiedziała, że jest „bardzo szczęśliwa” w swoim związku z chłopakiem Edwardem Owenem. Adwokatka zyskała fanów po przesłuchaniu Amber Heard. Po procesie, w którym Depp wygrał 15 milionów dolarów, Vasquez przyznała, że nowo odkryta uwaga skierowana w jej stronę była „trochę przytłaczająca”.

„Efekt motyla”. Eteryczne butterfly nails to idealne paznokcie na letnie randki

Sonda

Johnny Depp wygrywa

Spodziewałaś się, że Johnny Depp wygra proces?