Naturalne usta Kendall Jenner zostały w pełni wyeksponowane na fotografii z festiwalu Revolve w La Quinta w Kalifornii. Usta modelki od lat są przedmiotem dyskusji w mediach społecznościowych. Nieedytowane zdjęcia paparazzi zdawały się ujawniać, że usta Jenner są znacznie cieńsze niż na jej własnych zdjęciach, które celebrytka publikuje na Instagramie.

Magiczny sposób Kendall Jenner na odstresowanie. Starożytny przedmiot wzbudził zainteresowanie fanów

Tego samego dnia Kendall opublikowała przefiltrowane zdjęcie obrazujące jej usta. Filtry maskowały iluzję, którą nadaje konturówka do ust. Podczas festiwalu Kendall miała na sobie biały krótki top na ramiączkach. Celebrytka stała się obiektem kpin internetowych trolli po opublikowaniu zdjęcia ust w marcu.

Kendall od dawna milczała w kwestii odpowiedzi na pogłoski, że przeszła operację plastyczną. Odniosła się do spekulacji , że przeszła „pełną rekonstrukcję twarzy” w 2017 roku, nazywając plotki „szalonymi”. Kendall twierdzi również, że wykonywanie pracy modelki uniemożliwia jej wykonywanie operacji plastycznych. Młodsza siostra Kendall, 24-letnia Kylie Jenner, przyznała się do wypełniania ust.

Ten kolor w „Bridgertonach” ma ukryte znaczenie. Jego symbolika jest bardzo istotna

Sonda

Związek karmiczny

Czułaś kiedyś, że nowo poznana osoba wydawała Ci się starym bliskim znajomym?