Wybór odpowiedniego podkładu nie należy do zadań prostych. Bo choć na rynku wiele jest produktów, niełatwo znaleźć jeden, który w pełni spełni nasze wymagania.

Łatwa aplikacja, ekonomiczny flakon, delikatne, ale skuteczne krycie… warunków, które musi wypełnić jest naprawdę wiele. Myślisz więc pewnie, że znalezienie idealnego podkładu graniczy niemal z cudem? Nic bardziej mylnego, zresztą przekonasz się o tym sama, stosując Nude Cushion Foundation od marki IsaDora!

Nude Cushion Foundation to produkt perfekcyjnie wykańczający makijaż, posiadający gąbkę z pęcherzykami powietrza, w której zanurzony został płynny podkład. Dzięki takiemu rozwiązaniu jego aplikacja jest szybka i wygodna oraz nie wymaga użycia innych akcesoriów do jego nakładania. Podręczny tak jak puder w kompakcie i idealny do wykonywania poprawek makijażu w ciągu dnia, Błyskawicznie stapia się ze skórą, a także zapewnia delikatne i równomierne krycie ”make up – no make up”.

Kosmetyk ten zawiera również właściwości nawilżające, a poprzez swoją formułę, umożliwia nałożenie odpowiedniej ilości podkładu. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i nie powoduje reakcji alergicznych. A gdyby tego było mało, kompakt można ponownie uzupełnić za pomocą dołączonej pipetki!

I co powiesz na taką rewolucję?

Poznaj podkład Nude Cushion Foundation od marki IsaDora

Jak aplikować?

1. Nabierz fluid przyciskając aplikator do gąbeczki z podkładem

2. Aby uzyskać efekt większego krycia – naciśnij aplikator mocniej, by nabrać większą ilość podkładu

3. Nakładaj na twarz przy użyciu aplikatora rozpoczynając od środka twarzy aż po jej brzegi

RADA: Po użyciu należy pamiętać o szczelnym zamknięciu opakowania, aby uniknąć wyschnięcia produktu.

Jak napełnić ponownie podkład?

1. Wyciągnij gąbkę z opakowania

2. Napełnij opakowanie podkładem Nude Fluid Foundation (ok. 15 ml)

3. Umieść gąbkę ponownie w pojemniku i poczekaj aż podkład się wchłonie

Więcej o produkcie przeczytasz TUTAJ.