Wody termalne mogą stanowić uzupełnienie codziennej pielęgnacji przez cały rok, jednak teraz jest na nie najlepsza pora! Twoja skóra, zmęczona słońcem, potrzebuje nawilżenia i odświeżenia.

Jak to działa?

Wody termalne znajdują się głęboko pod ziemią. Przepływając przez jej kolejne warstwy gromadzą pierwiastki śladowe i mikroelementy.

Jeśli byłaś kiedyś na basenie termalnym, z pewnością pamiętasz, że na efekty nie musiałaś długo czekać- skóra pod wpływem wody z głębin staje się świeża i wygładzona. To sprawdzona recepta na trądzik czy podrażnienia. Dlatego właśnie kosmetyki stworzone na jej bazie są tak cenne.

Przetestuj próbki od Vichy!

Gdy w 1931 roku niezwykłe zdrowotne właściwości wody termalnej zostały odkryte przez doktora Hallera, na zawsze stała się ona głównym składnikiem dermokosmetyków Vichy. Od tamtej pory zawarte w wodzie z Vichy potas i żelazo nawilżają i dotleniają Twoją skórę.

Woda termalna z Vichy zawiera Ortofosforany i Amoniak, które dodają Twojej skórze energii i pozwalają zachować zdrowy wygląd. Już teraz możesz przetestować zbawienny wpływ wody termalnej na skórę. Odpowiedz na pytanie: „Co jest źródłem Twojej siły?” i odbierz zestaw próbek!

Szczegóły akcji znajdziesz TUTAJ!


Advertisement