Dla młodych i niedoświadczonych w dziedzinie depilacji dziewczyn firma Braun stworzyła depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry, który stopniowo przyzwyczai Was do tego zabiegu i jednocześnie precyzyjnie usunie nawet najdrobniejsze włoski. Depilator dedykowany jest też dla bardziej zaawansowanych kobiet o wrażliwej skórze, które szukają delikatnego sposobu na usunięcie wszystkich niechcianych włosków za jednym pociągnięciem.

#pierwszadepilacja - poznaj depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry z nasadką dla po

Co sprawia, że depilacja jest tak komfortowa? Przede wszystkim nowa, specjalna nakładka dla początkujących, przeznaczona do depilacji na sucho i na mokro – tak, jak lubicie! Antypoślizgowa rączka sprawia, że nie musicie się obawiać, że depilator wyślizgnie się Wam z ręki pod prysznicem czy w wannie. Depilator jest też wyposażony w system masażu o dwóch częstotliwościach do wyboru, który zapewnia jeszcze większy komfort zabiegu.

W zestawie znajdziecie też nasadkę do kontaktu ze skórą, którą możecie zacząć używa po 4 tygodniach korzystania z nasadki dla początkujących. Radzimy

Jesteście ciekawe, jak depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry wypadł w naszych testach? Obejrzyjcie wideo!