Amerykańska stacja telewizyjna Lifetime ogłosiła rozpoczęcie pracy nad filmem „Harry & Meghan : Escaping the Palace” opowiadającym historię kontrowersyjnej decyzji o odejściu pary książęcej z Pałacu Buckingham. W głównych rolach obsadzono Jordan Dean oraz Sydney Morton. Reżyserem produkcji zostanie Menhaj Huda, który twierdzi, że film ujawni, co naprawdę wydarzyło się w pałacu.

Mamy niepublikowane zdjęcia Meghan Markle. Wyzywające pozy, dzióbek i krótkie spódniczki wywołają skandal?

Film “Escaping the Palace”

Film Harry & Meghan: Escaping the Palace to oparta na faktach historia przeciwstawienia się Meghan Markle i Księcia Harry’ego rodzinie królewskiej. Według informacji prasowych film ma ujawnić szczegóły tej kontrowersyjnej decyzji. Nie zabraknie wątków opisujących depresję Meghan, o których księżna Sussex opowiadała w popularnym wywiadzie z Oprah Winfrey.

Co ciekawe film ma także dokładnie przedstawić prywatne waśnie między rodziną królewską,  które miały doprowadzić do ostatecznego zerwania królewskich więzi. Oczywiście nie można zapomnieć, że film będzie jedynie fikcyjnym przedstawieniem owych wydarzeń, ale z pewnością odnajdziemy w nim ziarenko prawdy.

Premiera filmu „Harry & Meghan: Escaping the Palace”

Krążą plotki, że film ma pojawić się na ekranach już jesienią tego roku. Warto przypomnieć, że stacja Lifetime dotychczas wyprodukowała już dwa filmy o Sussexach: „Książę Harry i Meghan: Miłość wbrew regułom” oraz „Książę Harry i Meghan: Królewski mezalians”.

Sonda

film

Czekasz na premierę tego filmu?