Serial „Sex w wielkim mieście” powraca. Produkcja zyskała nową nazwę „Just Like That” i będzie dziesięcioodcinkową serią, w której pojawią się kultowe postacie z lat 90. Po dwudziestu latach doczekałyśmy się w końcu powrotu do nostalgicznych czasów, w których z zapartym tchem śledziłyśmy losy Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek. Wiadomość o powrocie serialu po raz pierwszy pojawiła się pod koniec grudnia 2020 roku. Informacje te potwierdziły oficjalnie Sarah Jessica Parker (Carrie Bradshaw), Cynthia Nixon (Miranda Hobbes) i Kristin Davis (Charlotte York). Oczywiście zrobiły to za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Sex w wielkim mieście” – nie wróci Samanthę Jones

Nie wróci Kim Cattrall, grająca spragnioną seksu Samanthę Jones. W jej miejsce pojawi się jednak kilka innych osobowości, które już rozgrzewają nagłówki zagranicznych mediów. Spekulacje dotyczące rezygnacji Cattrall dotyczą na przykład rzekomego napięcia między nią a Sarą Jessicą Parker. Po śmierci brata Cattrall (2018r.), aktorka napisała w mediach społecznościowych, że nie potrzebuje wsparcia Parker, oraz że nie jest jej przyjaciółką, ani rodziną. Następnie zamieściła link do artykułu w „New York Post” zatytułowanego: „W kulturze wrednych dziewcząt, która zniszczyła Sex and the City ”. Casey Bloys z HBO zasugerowała, że ​​serial pokaże, jak Samantha Jones oddala się od swoich dawnych przyjaciół, co pokrywa się z przyjaźnią Cattral z pozostałymi kobietami w prawdziwym życiu.

Torebka, z którą nie rozstawała się Carrie Bradshaw powraca w wielkim stylu!

Nowa obsada „Sexu w wielkim mieście”

Odcinki będą składać się z półgodzinnych historii, w których ponownie narratorką zostanie Carrie. Tym razem obsada będzie bardziej zróżnicowana. „TVLine” poinformowało, że w nowych odcinkach pojawi się około sześciu bohaterów, z których trzy to stałe bywalczynie serialu. HBO potwierdziło, że w serialu pojawi się Sara Ramirez z serialu „Chirurdzy” obsadzona w roli „niebinarnej, queerowej komiczki” o imieniu Che Diaz, która „prowadzi podcast, w którym regularnie pojawia się Carrie Bradshaw”. Prywatnie aktorka także identyfikuje się jako osoba niebinarna.

Zagraniczna prasa potwierdziła także powrót Mr. Biga, Aidena i Steve’a do serialu. Dołączy również Willie Garson, który powróci jako kumpel Carrie wraz ze swoim ekranowym mężem Anthonym Marantino (Mario Cantone). Wiemy także, że pojawi się mąż Charlotte, Harry (Evan Handler). Serial śledzi losy trójki przyjaciółek „podróżujących od skomplikowanej rzeczywistości i przyjaźni w wieku 30 lat do jeszcze bardziej skomplikowanej rzeczywistości i przyjaźni w wieku 50 lat”. Nie ujawniono jeszcze oficjalnego zwiastuna, ale Sara Jessica Parker oraz inni aktorzy udostępnili ten tajemniczy filmik.

 

Sonda

sex w wielkim mieście

Cieszycie się, że serial powraca?