Skoro większość z nas skupia się na rzęsach i ciągle szuka naturalnych sposobów na to, by były gęste i długie, to czemu by nie spróbować poszukać czegoś, co pomogłoby pomóc naszym ustom? Tak samo jak olejek rycynowy, który aplikujemy na rzęsy, inne naturalne składniki mogą pomóc osiągnąć efekt miękkich, pełnych ust.

ZOBACZ TEŻ: SĄ TU FANKI KOSMETYKÓW DIY? MAMY ŚWIETNY PRZEPIS NA BALSAM DO UST

Jeśli chcesz stworzyć wrażenie pełnych ust, ale nie jest Ci po drodze z konturówką, a tym bardziej zastrzykami, istnieje kilka innych sposobów, które czerpią z natury. I nie chodzi tylko i wyłącznie o papryczki chilli.

Innym świetnym rozwiązaniem jest cynamon. To składnik, który jest w świecie urody jest obecny nie od dziś. Świetnie stymuluje przepływ krwi, dlatego jest nazywany naturalnym wypełniaczem. Wystarczy wymieszać odrobinę proszku z wazeliną, balsamem do ust albo miodem. Następnie nałóż go na usta, ale tylko na minutę. Poczujesz lekkie mrowienie, co będzie oznaczać, że mieszanka zaczyna działać.

Jest jeszcze jeden sposób na szybkie powiększenie ust. Wasabi to nie tylko dodatek do sushi. Nałóż odrobinę na usta i pozostaw na nich przez minutę. Poczujesz lekkie szczypanie, ale w zamian za to dostaniesz miękkie, pełne usta.

Jest jeszcze jeden sposób – olejek miętowy. Działa podobnie jak cynamon stymulując przepływ krwi. Wymieszaj kilka kropel olejku, najlepiej z miodem i pozostaw na ustach przez około minutę, po czym zmyj wszystko letnią wodą i gotowe.

ZOBACZ TEŻ: MĘCZYSZ SIĘ Z WYPRYSKAMI NA DEKOLCIE? ZOBACZ JAK PRZEBRNĄĆ PRZEZ TEN PROBLEM

Spróbujecie?