Pełne wargi to marzenie wielu kobiet. W dzisiejszych czasach, kiedy operacje plastyczne i zabiegi mające na celu poprawę urody przestają być tematem tabu, są one bardziej na wyciągnięcie ręki niż kiedykolwiek wcześniej. Pewnie każda z Was słyszała o powiększaniu ust kwasem hialuronowym. Tak, po przedstawieniu Wam domowych metod idziemy o krok dalej.

ZOBACZ: MAKIJAŻ POWIĘKSZAJĄCY USTA – JAK SIĘ DO NIEGO ZABRAĆ?

Z powiększaniem ust nie jest tak, jak np. z powiększaniem piersi. Efekty utrzymują się tylko przez jakiś czas, w przypadku powiększania piersi efekt jest stały. Jeżeli więc chcemy cieszyć się pełnymi wargami przez cały czas, zabieg należy powtarzać.

Na czy polega wypełnianie ust kwasem hialuronowym? Przy pomocy strzykawki i igły specjalista w odpowiednie miejsca wstrzykuje odpowiednią ilość kwasu. W ten sposób możemy nie tylko powiększyć usta, ale również wymodelować je, delikatnie podnieść lub wykonturować usta.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - co powinnyście wiedzieć?

ile kwasu hialuronowego potrzeba do powiększenia ust?

Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Warto jest poradzić się eksperta, który będzie wykonywał zabieg. Dlaczego warto się go posłuchać? Przede wszystkim żeby nie przedobrzyć. Chyba żadna z nas nie chciałaby skończyć z „pontonami”, z których pod nosem będą śmiać się wszyscy… Zazwyczaj aplikowane jest 0.5 – 1.0 ml preparatu. To wcale nie jest tak mało, jak mogłoby się Wam wydawać!

ZOBACZ: POWIĘKSZANIE UST, CZYLI NIEJEDNA METODA DOMOWA!

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - co powinnyście wiedzieć?

ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Cena powiększania ust jest uzależniona od miasta, w którym chcemy przeprowadzić zabieg i ilości wstrzykniętego kwasu. Tak, jak wspomniałyśmy wyżej – zazwyczaj wstrzykuje się ok. 0.5 – 1.0 ml. Średnio kosztuje to od 700 do 1200 złotych.

Dla porównania w renomowanej klinice Dr Szczyta za zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego zapłacimy od 1300 złotych, w znanej klinice w Krakowie zapłacimy od 900 do 1200 złotych.

via GIPHY

skutki uboczne powiększania ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust może nieść za sobą również skutki uboczne. Po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego może wystąpić ból, a także może pojawić się opuchlizna i zaczerwienienie. Nie jest to jednak nic poważnego, tkanki muszą przyzwyczaić się do nowego kształtu ust. Objawy te powinny minąć w ciągu kilku-kilkunastu godzin.

ZOBACZ: MARINA I JEJ SPOSÓB NA POWIĘKSZANIE UST

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - co powinnyście wiedzieć?