Ile razy kupiłaś szminkę kierując się reklamą, która podpowiadała Ci, że to właśnie ta jest najbardziej trwała czy wytrzymała? Też wielokrotnie przeżyłam zawód, widząc, jak po wypiciu szklanki wody czy zjedzeniu ciastka wszystko zaczynało się rozmywać. Jeśli jeszcze się nie poddałaś i nadal szukasz prawdziwej mistrzyni w utrzymywaniu pigmentu na miejscu, oto ona: Unicorn Blood od Jeffree Star’a. Skąd to wiem? Od pewnej pani z twittera.

ZOBACZ TEŻ: OTO WSZYSTKIE SZMINKI, KTÓRE W „CIEMNIEJSZEJ STRONIE GREYA” NOSIŁA ANASTASIA

Bohaterka dość zabawnej i nieco mrożącej krew w żyłach historii nazywa się Taryn Elise i pochodzi z Chicago. Kilka dni temu kobieta podzieliła się na swoim twitterze bezbłędnym selfie, które pokazuje jak zachował się jej makijaż podczas… wypadku samochodowego. Spokojnie, dziewczyna jest cała i zdrowa, czego niestety nie można powiedzieć o jej Mini Cooper’ze.

To, co zachwyca w tej historii, to ciemnoczerwona szminka, która przy bliskim spotkaniu z poduszką powietrzną w aucie, ledwie ruszyła się z ust. Nie wspominając o tym, że praktycznie się nie rozmazała. Zostawiła przy tym jedynie zabawny odcisk ust na poduszce.

Taryn opublikowała zdjęcia swojego auta, makijażu i poduszki powietrznej na twitterze, dodając do nich swój komentarz:

Jeśli kogoś ciekawi, jak trzyma się szminka od Jeffree Star’a, spieszę z informacją, iż miałam wypadek samochodowy i poza kilkoma śladami szminki na poduszce powietrznej, mój makijaż ma się całkiem nieźle.

style=”overflow:hidden;”>

Nie ma w tym nic dziwnego, że jej post bardzo szybko stał się viralowy i zebrał prawie 12 tysięcy re-tweet’ów oraz 100 tysięcy polubień. Wiadomość dotarła również do producenta i właściciela marki makijażowej, Jeffree Star’a, który napisał do dziewczyny prywatną wiadomość i przesłał upominek od siebie, życząc jej dużo zdrowia.

Internauci żartowali sobie, że Taryn w ten dość epicki sposób pocałowała na do widzenia swoje auto, które niestety nadaje się już tylko do kasacji. Jednocześnie zapewnili ją, że cieszą się, iż jest cała i zdrowa.

ZOBACZ TEŻ: PSYCHOZABAWA: Co kształt szminki mówi o Tobie?

Myślisz, że taka reklama jest najlepszym testem dla makijażu?