Nikogo nie powinien dziwić fakt, że Harper Beckham, jako córka sławnych rodziców, będzie stała w ich cieniu. Mimo, że ma dopiero 7 lat, była już na wielu ekskluzywnych pokazach mody, o których marzą osoby ze świata mody. Ma kucyka, własnego ochroniarza i jest oczkiem w głowie Victorii i Davida. I właśnie wyrasta na prawdziwą gwiazdę!

Jeszcze kilka tygodni temu świat zastanawiał się, co wyrośnie z Harper, która chodzi razem z mamą do kosmetyczki i najdroższego fryzjera w LA. Teraz oczy wszystkich były skierowane na Annę Wintour, która siedziała obok całej rodziny Beckham oraz Harper, która na londyńskim Fashion Week’u w czarnym golfie, pięknej spódniczce i botkach.

Najwięcej zachwytów zebrała jednak jej nowa fryzura – krótko ścięte włoski Harper układały się prosto wzdłuż jej dziecięcej buzi. Wyglądała bardzo dziewczęco, elegancko… i podobnie do Anny Wintour, która siedziała tuż obok.

ZOBACZ TEŻ: 7-LETNIA HARPER BECKHAM PODDAŁA SIĘ DZIWNYM ZABIEGOM KOSMETYCZNYM

Legendarny już bob zainspirował fryzjera rodziny Beckham, który jest odpowiedzialny za to ostre cięcie na głowie Harper. Mężczyzna zaprzeczył jednak plotkom, iż miałby farbować włosy dziewczynce. Podobieństwo do koloru na głowie Anny Wintour jest przypadkowe, a włosy Harper są naturalne.

Zachwytów nie szczędził też córce David, który wrzucił jej zdjęcia na swoje instastories, podpisując je słowami „Kto nosi tę fryzurę lepiej? Moim zdaniem obie są niesamowite!”.

Zabawna jest też reakcja naczelnej Vogue’a, którą rzadko można zobaczyć uśmiechniętą, a przy Harper promieniała. Wygląda na to, że naprawdę lubi dziewczynkę – to nie jest pierwszy raz, gdy spotykają się w pierwszym rzędzie na pokazie mody.

Jak Wam się podoba nowa fryzura Harper?