Pomysły na tatuaże zmienia się prawie tak samo szybko jak na nowe makijaże albo stylizacje paznokci. To dowodzi tylko tego, że nie jest to kolejny przemijający trend ale forma sztuki, która umożliwia wyrażenie własnej tożsamości.

ZOBACZ TEŻ: TATUAŻE ODBITE Z KWIATÓW TO NAJPIĘKNIEJSZA RZECZ JAKĄ DO TEJ PORY WIDZIAŁYŚMY!

Jeszcze na początku ubiegłego roku najpopularniejszym miejscem na tatuaż wciąż pozostawał nadgarstek, ale już kilka miesięcy później dominującym trendem były minimalistyczne tatuaże na wewnętrznej stronie palców. I mimo że mamy dopiero początek nowego roku, na Instagramie jest już pełno nowych pomysłów.

Oto najciekawsze projekty, kolory i miejsca, które możesz wypróbować w tym roku!

Tatuaże rąk

Tatuaże na zewnętrznej stronie dłoni to jeden z nadchodzących trendów, ale bardziej chodzi tu o kolaż kilku małych form, niż jeden duży projekt albo kolorowe wzory inspirowane naturą.

Rozmyte linie

Wzory z idealnym konturem powoli ustępują miejsca bardziej swobodnym formom. Rozmyte, nierówne linie to coś, co stanie się trendem 2019 roku.

powrót do lat 90.

Retro styl to coś, co zdecydowanie wkracza nie tylko w świat mody. To tatuaże inspirowane sztuką ulicy z lekko ironicznym zabarwieniem, oddające klimat lat 90.

ZOBACZ TEŻ: JUSTIN BIEBER ZROBIŁ TATUAŻ NA TWARZY. HAILEY BALDWIN MA IDENTYCZNY

Tatuaż na uchu

Małe, prawie niewidoczny wzór na uchu. Teraz możesz zamienić piercing na atrament.