Batalia hormonalna rozgrywająca się w naszym organizmie raz w miesiącu jest czasem nie do zniesienia. Ale znamy skuteczny sposób. To już ostatni miesiąc, kiedy przez hormony o mało co nie eksplodujecie… Obiecujemy. Koniec z bólem głowy, obrzmiałymi i bolesnymi piersiami, obfitymi miesiączkami czy kompletnym rozchwianiem emocjonalnym.

Polecamy niepokalanka mnisiego, o którym pewnie mało która z nas do tej pory słyszała. Niepokalanek mnisi czy też niepokalanek pieprzowy to niepozorny, wiecznie zielony krzew. Jego tajną bronią są owoce przypominające wyglądem i smakiem pieprz. Wyciąg z jego owoców jest jednym z leków roślinnych stosowanych w terapii PMS.

W związku z tym, że niepokalanek mnisi jest naturalnym lekiem, zapewnia bezpieczeństwo i ogranicza występowanie działań niepożądanych (są one sporadyczne).

Siła jego działania polega na tym, że działa na przyczynę dolegliwości, a nie tylko na objawy. Przyczyną objawów PMS i zaburzeń, zachodzących w kobiecym organizmie jest nieprawidłowy wzrost poziomu prolaktyny, wydzielanej przez przysadkę mózgową. W rezultacie mamy do czynienia z objawami takimi jak: rozchwianie emocjonalne, ból głowy czy bolesność piersi. Zastosowanie wyciągu z niepokalanka mnisiego pozwala poprawić jakość życia poprzez zmniejszenie uciążliwości objawów.

Jeśli więc chcecie uporać się z PMS raz na zawsze, zapytajcie lekarza o lek zawierający wyciąg z niepokalanka mnisiego!

Pokonaj skutecznie PMS!